Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A szüleim nem...

Segítség! A szüleim nem engedik a benti kutyát de én nagyon szeretnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon szeretnék egy benti kiskutyát van 2 kinti 6,7 évesek de őket már nem lehet behozni! És én nagyon szeretnék egy benti kutyát de nem engedik...

2019. máj. 11. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
2 kutya nagyon sok elfoglaltságot igényel. Mondjuk foglalkozz velük és ne hisztizz mint egy 5 éves
2019. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mit tegyél? Nőj fel, szerezz munkát, költözz el és akkor azt csinálsz amit akarsz. Nem szép dolog ilyen felelősséget varrni a szüleid nyakába. 2 kutya is iszonyat meló, még akkor is ha csak kint vannak tartva.
2019. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy kutya eltartása, állatorvosi költsége nagyon sokba kerül! Majd ha keresel, és el tudod tartani, szerzel magadnak kutyát. Addig pedig szeresd a kinti kutyáitokat, foglalkozz velük, sétáltasd őket, stb.
2019. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Mit tegyél? Semmit.

Úgyis az lesz, amit a szüleid mondanak. Egyébként két oka is lehet annak, hogy mért nem szeretnék.:

1.Nem szeretnének egy kutyával egy házban lakni

2.Nem akarnak még egy kutyát. Gondolj bele! Már van kettő, akikkel szintén foglalkozni kell, és még egy kutya eltartása sem olcsó dolog, ha megvan neki minden,nem háromé. +A benti kutyát is a nyakukba kéne venniük. Egy szoba kutya felelősséggel jár, tudom, mert nekünk is van. Vele sem csak játék és móka az élet. Utána is takarítani kell, szobatisztaságra nevelni, az ilyen kiskutyáknak még ruha is kell, ha kimegy sétálni, amit szintén nem tud egyedül. Sokat kell fürdetni, sokat foglalkozni vele. Minden nap etetni, itatni. Három kutyával nehéz, aranyosak, én is szeretem őket, de, ha nincsenek meg azok a feltételek, amik a tartásához kellenek, akkor tényleg nem kéne erőltetni. Egyébként, ha a második a gond, akkor ott van a két kutya, foglalkozz velük, mutasd meg a szüleidnek, hogy elég érett vagy a kutya tartásra.

2019. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél plüsskutyát.

Tisztában vagy három kutya fenntartási költségeivel? Esetleg fizeted? A benti kutyát vinnéd sétálni 15-20 éven keresztül napi 4-5 alkalommal, időjárástól függetlenül?

2019. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Két kutya pont elég, majd ha elköltözöl és te tartod el, akkor olyan kutyád lesz és úgy tartod, ahogy neked tetszik (amíg nem sértesz vele törvényt).
2019. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

És veszel új szőnyeget, ha leokádja/lefossa?

Veszel új cipőt, ha szétrágja?

2019. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak egyáltalán nem engedik meg a kutyát, nemhogy még egy 3.-at is. Igazából megértem őket. Elég drága fenntartani két kutyát.

Meg igazából azt a két kutyát is be lehetne vinni a házba. Mármint, úgy is eltudják dönteni, hogy nekik kényelmes-e bent lenni. Ha igen, akkor bent maradnak. De ha a szüleid őket se engedi bevinni a házba, akkor egy 3. kutya sem változtatna rajta. Törődj velük, majd ha felnőtt leszel, és lesz saját kereseted és ingatlanod, akkor azt teszel amit szeretnél.

2019. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ok ezt mind megértem csak az baj h én szoktam foglalkozni a másik 2 kutyával nem is keveset... Én megértem a válaszokat de ha csak mindenki azt írja h nem jöttél frl ne nyagasd a szueidet akkor nem tok vele mit csinálni én csak kérdezni akartam
2019. máj. 11. 15:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudsz mit csinálni, nekem felnőttként lett kutyám saját lakásba, mert az én szüleim egyáltalán nem engedték, először a tervemet is ellenezték, próbáltak lebeszélni, aztán most meg már szívesen látják maguknál is. De mire készen álltam minden tekintetben egy kutyára, saját lakás, stabil munka, anyagiak, addigra már elmúltam 30. Örülj, hogy kutyákkal nőhetsz fel, legalább már lesz némi tapasztalatod, nekem első kutya.
2019. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!