Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés
6 éves voltam amikor meghelt az első kutyám aki egy tüneményes vizsla volt, és ennek már több éve, azóta vagyom egy aranyos kis beagle kölyökre.Anya azt mondja, hogy nem vagyok tisztában azzal, hogy a kiskutya nem marad örökre kiskutya, pedig én ezt nagyon jól tudom és ugyan úgy tudnám szeretni mint kölyökként,ha nem jobban.Apának mindig van valami kifogása (pl.: Hova tesszük tálen,ki fog rá vigyázni ha elmegyünk kirándulni,....) :( Meg azt is mondja, hogy neki azt mondták hogy udvar vagy kutya és apa az udvart szeretné, amúgy egy kb közepes méretű kertünk van.Szerintetek mivel győzzem meg őket?Kérlek írjatok minél hamarabb!

2019. máj. 15. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a legelső tisztázandó dolog az lenne, hogy akarnak-e a szüleid kutyát vagy sem. Ha nem, akkor miért nem? Mondják el őszintén, apukád is, anyukád is. Nekem az általad említett mellébeszélésekből az jön le, hogy téged szimplán féltenek, nem mernek felelősséget ruházni rád. Hogy ennek mi az oka és jogos-e a féltés, azt neked kell tudnod, mi nem ismerünk téged, sem a családodat. Szvsz látniuk kellene, hogy van benned annyi komolyság és felelősségtudat, hogy egy kutyát rád lehessen bízni a következő 12-15 évre.
2019. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én inkább a kutyát választanám mint az udvart. nálam is ugyan ez van, sajnos, szóval ne tudok válaszolni de ha valamelyik sikerülne akkor majd megírom hogy melyik hogyan és mennyi idő alatt.
2020. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
"ha ennyire nem akarják, akkor nem.". Lehetséges, hogy akarnak, de ha nem is meg kell győzni őket vagy alkut kötni vagy ha valami gondjuk van arra válaszolva megoldást keresni és azt elmondani a szülőknek de jó időben kell róla beszélni és lehetőleg úgy hogy ne legyenek egy kicsit se idegesek de ha úgy mutatod ki hogy a veled nem egyet értő válaszuk van akkor ne idegesítsd fel rajta magadat egy kicsit se mert akkor ők is idegesek lesznek és abból már tuti vita lesz.
2020. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!