Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya, remegő hátsó...

Idős kutya, remegő hátsó lábak? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Alvás közben és állva is remegnek a hátsó lábai, nem látványosan, de ha figyelem akkor látszik. Pár napja vettem észre, azt hittem esetleg fázik séta közben, de azóta is csinálja pedig melegedett az idő. Most látom, hogy mellettem fekve is remeg.


Volt már valakinél hasonló?


Orvosnak hétfőn tudom megmutatni. Amúgy minden rendben, eszik, iszik, jó kedvű, de sokat alszik. 10 éves.


2019. máj. 17. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az èn kutyàm epilepsziàs, 1x volt egy nagyon durva rohama, az sem volt biztos, h èletben marad. A doki kiütötte altatòval, mielőtt tùlpörgött volna a kutya szìve. Több rohama nem volt szerencsère, viszont a leìrtakjoz hasonlò hàtsò làbremegès megmaradt nàla. Alapbòl, ha csak egy helyben àll, akkor is remeg, de futàs vagy ùszàs utàn mèg erősebben.
2019. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adj neki milgammát.
2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!