Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg az etetést?

Hogy oldjam meg az etetést?

Figyelt kérdés
A hétvégén fogok elhozni egy kiskutyát haza a tenyésztőtől. A tenyésztő fog nekem adni kb 3-4 napnyi ennivalót a kutyusbak. Én majd másik táppal fogom etetni (real nature alpine junior) , de ez a mennyiségű táp nem elég a fokozatos átállásra. Eleve 3-4 napig jó lenne ha azt kapná amit a tenyésztőnél evett, és az 5. Nap környékén kezdeném el neki fokozatosan keverni a 2 tápot. Venni olyan tápot amit a tenyésztő ad nem akarok, mert csak 20 kg-os kiszerelésben kapható. ( amúgy Farmina team breeder puppy mediummal etet a tenyésztő) Mit csináljak ebben az esetben? Amikor elfogy az a kaja amit a tenyésztőtől kaptam, egyből keejem etetni azt amit én szánok neki?

2019. máj. 21. 17:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Írtam olyat, hogy nem értettem meg mit javasoltatok? Mert szerintem nem értetlenkedtem.
2019. máj. 22. 07:45
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

Első kutyád hogy nem tudod? Csak azért kérdezem mert rottweiler nem igen való első kutyának és ha a szoktatás nem tudod mi lesz veled később? Nekem is van ismerősöm akinek roti tenyésztő első kutyakent el sem adják. Vedd meg azt a tápot és keverd a mostanihoz fokozatosan szoktasd. Ne egyből már azt add.

Én is úgy nevelek rotit előtte német juhaszom volt.

2019. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!