Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a kutyám?

Hogyan neveljem meg a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy máltai selyemkutyám aki lassan 3 éves, de iszonyatosan rossz.

Kiszökik, állandóan ordít (nem ugat, tényleg ordít), mikor visszük sétálni sikongat mint akit vernek, napközben és este nem lehet se hozzászolni se simogatni vagy felvenni mert egyből morog... Csak akkor kellek neki ha kaja van nálam, máskor nem érdekli mit mondok neki.

Mit lehet ezzel kezdeni? Én próbálok vele elfogadó lenni, de már nagyon elegem van belőle :(


2019. máj. 22. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"most egy kis faluban ahol orulunk hogy van normális bolt pont lesz kutyasuli?"


Mikor mondtunk bármi olyasmit, hogy a falu körül határkerítés van és nem lehet átkelni?

2019. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Átkelni át lehet,de nem mindegy,hogy két utcanyira lakik valaki tőle vagy 40 km-re illetve hogy van-e kocsija vagy sem.
2019. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De, ebben a helyzetben mindegy. Biztosítani kell és kész. Aki ennyi áldozatra nem képes, annak nem kell háziállat.
2019. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

ja,értem, akkor ezek szerint azoknak az embereknek, akiknek nincs a közelében kutyaiskola,illetve nem viszik kutyasuliba az állatukat,ne is legyen háziállatuk :)

hát jó,sztem 80% nem viszi el, legalábbis innen biztos....

2019. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, gyerekként 4 éven át busszal vittem a kutyámat suliba, minden egyes hétvégén. 70 perc volt oda egy átszállással, ugyan ennyi vissza. Most kocsival teszem ugyan ezt, csak jóval messzebb utazok. Meg lehet oldani! De a legegyszerűbb nyafogni és kifogásokat keresni.
2019. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyesmit nem írtam. Olvass vissza! :)
2019. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!