Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Mosolyogj" trükk tanítása a...

"Mosolyogj" trükk tanítása a kutyának?

Figyelt kérdés

Ugye, arra gondolok, hogy megtanítom, hogy a "Mosoly" parancsszóra kivillantsa a fogait, mintha mosolyogna. Csak azon gondolkozom, hogy nem fogja-e azt hinni, hogy jó dolog a vicsorgás? És nem fog ok nélkül is vicsorogni?

Vagy szerintetek hülyeség ez a trükk? Szerintem jópofa, vicces, és könnyen megtanítható, azért gondoltam rá.

Meg amúgy az előző kutyámat megtanítottam parancsra ugatni, mégse ugatott feleslegesen.


2019. máj. 22. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Sziaa! Hat mikor megtanitod a kutyanak hogy adjon pacsit, nem adogat random pacsit, csak parancsszora. Ugyhogy szerintem ettol ne aggodj;) meg ez tok aranyos es tenyeg jo pofa szoval hajraa:D
2019. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
37%
jaaaj ez nagyon arii trükk, s sztem se fog emiatt gyakrabban vicsorogni
2019. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség a trükk, de lehetséges, hogy fel fogja ajánlani, ha akar valamit. Ez nyílván a következetességen múlik, de azon is, hogy a kutyádban mennyire van meg erre a hajlam.

Az egyik kutyám az ugatás megtanítása után többet ugatott, ha azt akarta, hogy foglalkozzak vele, a másik pedig továbbra is csak parancsra ugat. De szerintem max akkor fog vicsorogni feleslegesen, ha új trükköt tanítasz majd neki(formálással), mert akkor ugye fel szokták ajánlani az eddig tanultakat.


Off: Szerintem ez egy nagyon nehéz trükk, már elég sok mindent megtanítottam a kutyáimnak(pisilés szimulálás, mellső lábakon állás, csak a jobb lábain állás stb), de itt foggalmam sincs, hogy hogyan kezdenék bele. :)

2019. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!