Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám hangosan liheg pár...

Kutyám hangosan liheg pár perc játék után? Lehet szívbetegség tünete?

Figyelt kérdés
10 éves. 1-2 percig dobálom neki a plüss játékát és már ennyi idő után is szaporán veszi a levegőt és eléggé liheg. Nem mint a gőzmozdony, de azért hallani, nagyon jár a mellkasa, pedig elég lightosan játszom vele. Hétvégén tudom kivizsgálásra elvinni. Amúgy jókedvű, minden rendben, sétát is jól bírja. Esetleg tapasztalt már valaki hasonlót?
2019. máj. 28. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem nyomott orrú?
2019. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az állatorvos biztosat tud mondani ki meg max tippelünk. Ha nyomott orrú és/vagy elhízott akkor előfordulhat. De konkrétat tényleg csak az orvos mondhat, ne a net népére bízd
2019. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg már elég öreg is, ne várd el, hogy annyira bírja mint fiatalon.
2019. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát már idősebb, nem feltétlen betegség tünete. De egyébként mióta tart?
2019. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nyomott orrú és nem túlsúlyos. Hát kb egy hónapja vettem észre, de mivel az idő is melegedett, nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Viszont most is ugyanúgy csinálja, mikor nincs 28 fok. Talán kicsit fáradékonyabb, de hát ő sem lesz fiatalabb.
2019. máj. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!