Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem baj, ha...

Csak szerintem nem baj, ha valaki kiköti a kutyáját a bolt elé?

Figyelt kérdés

Amikor látni egy-egy olyan posztot, hogy a kutya ki van kötve a bolt elé, akkor mindig jönnek azok a (fotel) állatvédők, aki szerint a gazdi egy felelőtlen idióta, nem is való neki állat, ha nem tudja elkülöníteni a vásárlást meg a sétát.

Ha tesómmal megyünk együtt sétálni (mindkettőnknek van egy-egy kutyája) akkor elég sokszor előfordul, hogy valamelyikünk berohant egy-egy boltba, (max.5 percig) aztán megyünk tovább. Ha egyedül lennék nem merném azért kikötni, mert vizsla, és ha valaki el akarná vinni szerintem simán el tudná mert egy kis kajával simán lekenyerezhető.

Szóval ti egyetértetek azzal, hogy a kutyát ne kössék ki a bolt elé? Szerintetek felelőtlen az a gazda, aki esetleg beugrik egy-egy boltba kutyasétáltatás közben?


2019. jún. 6. 12:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Helytől és kutyától is függ.

Egy városban én sem kötném ki, de itt falun, ahol jó, ha óránként 1 ember megfordul az utcán és az is rokon legalább szegről-végről tuti, hogy még az utcán hagyott telefonod sem lopnák el. Vokt egyszer, hogy talált egy gyerek egy pénztárcát, még pénz is volt benne, de nem vett ki semmit, be vitte a boltba, hogy ha keresné a gazdája megtalálja. Onnan tudom, hogy a miénk volt a tárca. 20 000ft volt benne, de nem vették ki.


Ráadásul a kutyámhoz nem mehet úgy oda senki, hogy ne ugatná meg. Én venném észre a leghamarabb, ha valaki megpróbálná ellopni.


Mellesleg nálunk a bolt teraszára is ki lehet kötni a kutyát, ahol tökéletesen rálátok, esőtől és naptól védett terület.

2019. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Sztem nem baj ha nyugodt szocializált a kutya és nem zaklatja a vásárlókat.Viszont ellophatják.Én a bicómon a kosárba rögzítve kint hagyom ha szemmel tudom tartani.
2019. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!