Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Introvertált személynek...

Introvertált személynek milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Főleg sportra, de nem szívesen bandázna másokkal, inkább a kutyával foglalkozna kettesben. És fontos lenne, hogy nem őrző-védő fajta kellene, mert mindenhová vinnék magukkal és idegenekkel is jól ki kellene jönnie.

2019. jún. 7. 23:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ismét csak köszönni tudom a válaszokat!


4: Igen, a gazda introvertált személyiség lenne, ami azt jelenti, hogy nem szeret emberek között, nagy tömegben lenni. De ugyanúgy hordaná kutyasuliba, mint a rendes gazdák, de rendezvényekre és közös kutyás bulikba nem vagy csak ritkán járna. A kín alatt nem tudom mire gondolhatsz, neki teljesen megfelel ez az életmód így.


5: Félreérted, nem a kutyának kellene introvertáltnak lennie. Én úgy hallottam, hogy pörgős kutya is lehet kiegyensúlyozott, ha arra van nevelve.


6: Köszönöm, felírtuk a listába.


Többen írtátok az agarakat, de olyat nem szeretnénk, de az én hibám, mert elfelejtettem írni, hogy a sport alatt olyanokra gondolunk, mint frizbizés, ügyességi feladatok, akadályugrás és trükközés. Persze nagy területen tudna futni is, de kifejezetten hosszútávfutás nincs a tervek között.

2019. jún. 8. 17:15
 12/14 A kérdező kommentje:
És még valami, hogy nem verseny szinten gondolunk a sportra.
2019. jún. 8. 17:16
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az agár jó azokra a sportokra is, amiket írtál :) De ha nem szeretnétek, én úgy gondolom egy nyugisabb spániel is megfelelő lehet. Igaz, az már inkább a kis-közepes méretezés. A goldit én is ajánlom ilyen esetben.


Én szintén nagyon-nagyon introvertált vagyok, egy keverék kutyusom van, hát nem könnyítí meg a dolgom :DD Egyébként a következő kutyának számomra tervben van a Border collie, hisz az örök kedvenc, de gondolkodtam az angol cocker spánin, és a dalmatán is. Ezeket a fajtákat szerintem nyugodt szívvel ajánlhatom zárkózottabb gazdinak is.

2019. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akár mudi is jó lehet, közepes méretű, de kiváló sportra
2019. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!