Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét után hány órával ihat,...

Műtét után hány órával ihat, ehet a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel vittem a kan kutyusom ivartalanítására és a következő kérdéseim lennének. Mennyi idő után adhatok biztonsággal inni neki a félrenyelés veszélye nélkül? Kb. hány óra? Az orvos annyit mondott, hogy amikor teljesen magához tért már ihat.Nem tudom megítélni nála, mert egyszer teljesen ébernek tűnik, aztán újra elalszik. 5 óra telt el a műtét óta.A másik kérdésem az lenne, hogy a gallér helyett van valami más megoldás is, hogy a sebet védjük? Nem tud majd enni és inni ha a gallér rajta van. Holnap már mennem kell dolgozni, valami más megoldást kell találnom hogy tudjon addig is inni amíg haza nem érek. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jún. 18. 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem minden munkahely engedi meg hogy napokig szabadságon legyél ilyesmi miatt. Valóban, immár 10 éve lassan minden hétköznap magára hagyom a kutyusomat amikor dolgozom. Sajnos engem nincs ki eltartson, a számlákat stb. viszont fizetnem kell, ezért jobb híján erre a megoldásra szorulok. Irigylem azt, aki megteheti azt hogy egyszerűen nem megy dolgozni ha nem akar....Nem kell fájdalomcsillapítót szednie, ezért adagolnom sem kell. A kérdésben nem írtam ugyan, de utána hozzászólásban igen, hogy egy kistestű kutyáról van szó.A gallérból le fogok vágni, ez a legjobb megoldás. Már azóta nagyon felélénkült , úgy néz ki remekül van és ivott is. :) Mégegyszer köszönöm a segítő szándékú válaszokat!
2019. jún. 18. 16:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Szívesen ;)
2019. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!