Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrül a 7 hónapos yorkink...

Megőrül a 7 hónapos yorkink ha dartsozok, alá szalad ugatja a tablat nem tudjuk megnyugtatni vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Le kellene tiltani. Ha nem megy, akkor az azt jelenti, hogy el kellene kezdebi nevelni.


De ugyan így működik az is, hogy a helyére küldöd vagy helyben maradást kérsz tőle, amiből nem mozdulhat ki.

2019. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy működik ez a tábla, pl. ad-e ki hangot, villog-e, stb. Érdemes megpróbálni azt, hogy fokozatosan szoktatod hozzá. Először a kikapcsolt táblára dobsz, és ha nyugodt marad, kap egy jutalomfalatot. Ha ezt már 1-2 napja szépen csinálja, be lehet kapcsolni, és levenni a hangot (ha van). Tehát fokozatosan növelni az ingerek erősségét, és a nyugalmat jutalmazni. Lehet, higy először csak egy nagyon picit szünet lesz a bohóckodás közben, akkor ezt kell elkapni, és valami egészen különlegessel (pl. fél virsli) jutalmazni. A jutalmazott viselkedés egyre gyakoribb lesz. Én a saját kutyámat ezzel a módszerrel szoktattam a tévéhez, amit eleinte ugatott, morgott, lökdösött, egyszer majdnem fel is borított. Ma már teljesen hidegen hagyja.
2019. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zavard a helyére.
2019. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 7honapos folyamatban a nevelese es ilyen gondba meg nem ütköztünk.


#2 sima tábla ahogy eszreveszem az izgatja h eldobom a nyilakat es utana azokat akarja megszerezni. Egyebkent ugy nez ki jó lesz kell neki pár nap mèg azèrt.

2019. jún. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!