Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 1 hónapos babám órák óta...

SOS! 1 hónapos babám órák óta sír, nem tudom sehogy megnyugtatni, mit tegyek? Kérlek! Ötlet?

Figyelt kérdés
Már sétáltunk vele,ringattuk,beraktuk babakocsiba,de semmi,üvölt egyfolytában. Már én is sírok!
2011. márc. 23. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Huzogatja a lábait?Ha igen, fáj a hasa.Tornáztatás volt?Hasára meleg textilpelus.
2011. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel, az alkarodra fektesd hasra, a másik kezeddel , a tenyereddel nyúlj a hasija alá, úgy tartsd. Egy próbát megér.
2011. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
valószinű hogy a hasa fájhat lábát tornáztsd hátha jobb lessz próbálj megnyugodni mert ő érzi hogy veled valami nincs rendben
2011. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha az alkarodra fekteted hassal lefelé, akkor a másik kezeddel körkörösen masszíorzd a terék tájon.

Hóna alá is nyúlhatsz.Ha úgy megemeled felfelé, hogy lógjon, lehet, hogy jó lesz neki.

2011. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
terék=derék
2011. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet fáj a hasija vagy valami más. Ha a hasi, akkor próbáld picit tornáztatni a lábait, yengéden maszírozni a hasiját, meleg textilpelust is lehet rá tenni. Esetleg próbáld pukiztatni (lázmro, szélcsö). Cicin se nyugodott meg? Ha szoptasz, nem ettél valamit, amitol fájhat a pocija? Remélem hamar megnyugszik.
2011. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálok megnyugodni,de így nagyon nehéz. Tudom,hogy érzi. :(
2011. márc. 23. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg cicre tenni,általában attól megnyugszanak a babák!Ha mástól nem akkor attól,hogy érzi a közelségedet!És te is nyugodj meg!

Az idő is nagyban közrejátszik!

Ha semmi nem használ,akkor jól öltöztesd fel és vidd ki egy kicsit!

2011. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

sokaknál működik, hogy elviszik autókázni és így elalszik.

de lehet, hogy fáj a hasa, vagy valami más. büfizett e rendesen, nem evett e puffasztót stb. a kamilla tea pl nyugtató hatású. vagy nem jön e foga, nem fáj e füle

2011. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ez mindig bejött,vedd le róla a pelust!Utólsó voltam!
2011. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!