Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok is ez van kutyasètálta...

Nálatok is ez van kutyasètáltatásnál?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy csak körülöttem ilyen bunkók az emberek vagy általánosságban.

elviszem a kutyámat sètálni, viszem a kis zacskót ès felszedem az ürülèkèt. városban élünk. de az emberek puffognak ès hùzzák a szàjukat meg jajistenemeznek ha látják hogy a kutya elkezdi vègezni a dolgát az utcán. egyből felszedem szóval nem tudom mi a gond. szegènyem még csak most lett szobatiszta ès pròbálom mindìg megdicsèrni minden alkalom után ha lent kakilt, de gondoljátok el elkezdi vègezni a dolgát nèz rám èn bìztatom erre jön valami bunkó ès be szól hogy pfffff vagy jajjjj, vagy dunnyog valamit. például a múltkor ugyanígy végzi a kutya a dolgát erre a parkolóbòl egy mama tolat ki kocsival, alig tudott kiállni de az arca az üvegre volt tapadva hogy nèzze mit csinál a kutya, nem a vezetésre fòkuszált, erre látja hogy a kutya végzi a dolgát ès direkt elkezdte berregtetni, tùráztatni a motort hangosan hogy megijedjen a kutya, ès amikor elhajtott a kocsival, nèzett vissza.


ti is tapasztaltok ilyeneket? hi


2019. júl. 3. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólj vissza nekik nyugodtan. Kérdezd meg tőlük, hogy tessék már megmondani, hogy a kijárós cica meg a kóbor állatok nem ürítenek? Azt ráadásul össze sem szedi senki. :)

Nálam rendszeresen az van, hogy végig nézik ahogy összeszedem. Én meg ilyenkor még direkt extra lassan is csinálom, hogy észrevegyék magukat, hogy ők ezzel töltik az idejüket, hogy a másikat nézik ahogy az szart szed. De az a legszebb, hogy akkor is megbámulnak, ha már a zacskó a kezemen van. Sőt, egyik reggel egy pali az autóból bámult, és végig nézte ahogy összeszedem ÉS elviszem a kukába. Nem tudom mit gondolt, hogy kamuból szedem össze és utána visszaborítom? :D Elmebetegek ezek, nem kell velük foglalkozni.

2019. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol velük? te kulturáltan összeszeded a kakit a kutyád után és ennyi. Ha valakinek meg az a perverziója, hogy rajtatok kattog, az megérdemli a sorsát.
2019. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#7es válaszolò

lány vagyok egy 13 kilòs francia bulldoggal, de ugy tűnik ez a kiskutya a legnagyobb problémája néhány embernek. de az amikor jönnek velem szembe pòráz nèlkül más kutyák a gazdájuk meg 10 mèterre beszèlget èn meg kaphatom fel a kutyámat az nem baj. örültem hogy a kutyámat szobatisztasâgra neveltem, ha kakil vagy pisil mindìg megdicsèrem, hogy tudja hogy lennt kell mivel lakásban tartom,de képzeljètek mikor szegény kutya éppen végzi a dolgát erre valaki direkt beszòl hogy megzavarja, a kutya meg nem tudja hogy most mi a baj ergo tönkreteszik a nevelèssel elèrt munkámat, na meg ez a direkt kocsi berregtetès. na mind1 egy szó mint száz nem egy âllatszerető nèp a magyar vagy csak szimplán bunkòk. mindenkinek ment a zöld kéz

2019. júl. 6. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!