Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is ennyire túlzottan...

Ti is ennyire túlzottan szeretitek a kutyátok/macskátok/egyéb állataitokat? (Több lent)

Figyelt kérdés
Kiskorom óta megvan a kutyám és együtt nőttünk fel. Mikor szétment a család és magára maradt a kutya, akkor is én jártam át hozzá buszozva csak hogy meglátogassam, tanítgassam, sétáltassam és a bundáját ápoljam. Most sikerült elhozni magamhoz, hogy végre boldogan élje a hátralévő éveit, mert már eléggé öreg. Mindig beszélek hozzá, folyamatosan kijárkálok megnézni mit csinál, folyton szeretgetem és próbálom a legjobb kajákkal etetni. Állandóan elszórom rá a pénzt, hogy mindenféle dolgot vehessek neki. Egyszerűen csak azt akarom, hogy boldog legyen a hátralévő élete, amiért ennyit kellett szenvednie a családom miatt. Nagyon szeretem és bármi rosszat csinál nem tudok rá haragudni. Bár ő idősebbnek számít már nálam kutyaéveket nézve, mégis úgy bánok vele, mintha a gyerekem lenne. Már ott tartok, hogy a páromnál is fontosabb.(Elvégre ilyen szemét pasit, mint ami nekem van bárhol találok.)

2019. júl. 3. 12:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó dolog szeretni az állataidat, de sztem nálad inkább másról van szó, sehol nem kapsz elég szeretetet, se a párodtól se a családodtól. Szeretem az állataimat én is, de nem fontosabbak a családtagjaimnál, 2 kutyám és 2 cicám van. A kutyádnak nagyon jó sora van, de magaddal is foglalkozz, család, párkapcsolat, ezek mind fontosabbak.
2019. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!