Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is ugyanakkor...

A ti kutyátok is ugyanakkor ébreszt titeket?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen belső órája van, de minden nap 4:30-5:00 között ébreszt, akár 8kor, akár éjfélkor vittem le este. Leviszem, enni kap, visszaalszok. Utána 9kor ugyanezt csinálja pedig nincs szüksége semmire.

Biztos aggódik hogy túl sokat alszok :D


2019. júl. 5. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk általában én ébresztem őt. :-D Pedig fiatal, és energikus kutya, de szeret lustálkodni, viszont mentett, és élvezi a gazdis létet.
2019. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém csak télen alszik velem, mert nyáron szenvedne a lakásban a meleg miatt.

Először keltett 7-8 körül, aztán tél végére hozzáidomult az én szokásaimhoz és van, amikor 9-10-ig alszunk :)

2019. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az enyém 9 hónapos, nem szokott velem aludni. Úgy kelt, hogy feláll az ágy mellett és elkezd bökdösni meg kaparni a lábával. Ha rászólok meg felhúzom a lábam akkor előbb halkan morgolódik aztám vakkant párat. Nem szokta feladni
2019. júl. 5. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám az ébresztőórám. Fél 4-kor ordít a telefon, de sosem ébredek fel rá. A kutyeszt pár nyüszintésére egyből. Rá is állt arra, hogy az ébresztő előtt 5 perccel kezdi. Előtte sokáig az ébresztőre ugrott, de zavarja, mert hangos én meg úgysem kelek fel rá.
2019. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen
2019. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en kutyam szep nyugisan alszik,amig en alazom.
2019. júl. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!