Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Agár gazdik! Mennyire simulékony, ragaszkodó/gazdacentrikus a kutyátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: agár, whippet

jún. 12. 19:35  Privát üzenet  

A válaszok

Huhh. Nagyon! Sőt túlságosan is! Nem tudom lekaparni magamról 5 percre sem ha otthon vagyok.

Nagyon kedves, bújós kis maci. Öllbemászik mintha csak 2 kg lenne.

Nekem 7 hónapos Oroszagár kiskutyám van.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 19:42 Privát üzenet

Nekem mentett magyarom van, de egyàltalàn nem egy ragaszkodó típus, senkihez se kötődik még egy év utàn sem.

Viszont baràtnőm nem mentett agarai egy tündérek, egészségesen kapcsolódnak az emberekehez, gazdàjukhoz pedig végletekig.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 14. 10:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen nagyon gazdacentrikus, egygazdás, simulékony kutyafajták vannak?
18 hónapos lesz lassan a lányom. Eddig elég simulékony természete volt?
Mondanátok nekem nagyon gazdacentrikus, intelligens, hűséges, egygazdás kutyafajtákat?
Van 1 aranyos kiscicank, nagyon simulekony, sokmindent megeszik de elutazunk par hetre es nincs ki foglalkozzon vele. Mit tegyek?
Utálom ezt a hamis, képmutató világot, amiben mindenki hazudik, színészkedik és simulékony az érdekeikért. Valaki aki szintén így érzi?
Ha sportis, okos, gazdacentrikus kutyára vágyok jó választás egy magyar vizsla?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!