Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok egy ilyen kutyát?...

Hol találok egy ilyen kutyát? Elvárások lent

Figyelt kérdés

Fehér alapon szabálytalan fekete foltok és pöttyök, barna fej, fülek. 1-4 év közötti, közepes(15-30kg közötti) szuka kutya.

(Tisztában vagyok a kutyával élés "nehézségeivel", fel vagyok készülve a váratlan helyzetekre, biztosítani tudom a megfelelő életmódot számára. Csak, hogy ne ez legyen a téma. Minden válaszért, segítségért jár a zöld kéz, előre is köszönöm!)



2019. júl. 7. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem akartam leírni, épp ezért, mert mindenki lehülyézne, hogy miért nem a jellemét nézem. Gyerekkoromban volt egy ilyen kutyám. Én egy kicsit hát különc voltam, és én voltam a legkisebb, nem jöttünk ki jól a családdal. A kutya a legjobb barátom volt. A családom viszont nem szerette. Mert túl jámbor volt, ezért egy nap nem volt az udvaron és többé nem láttam már. Lány kutya volt és kb 2-3 éves, közepes tarka kutyus. Ezért az adott paraméterek. Szeretnék egy ilyet. Most, hogy külön költöztem, stabil életem van(munka, lakás, távol a családtól), szeretnék az ő emlékére egy ugyanilyet.

2019. júl. 8. 06:14
 12/13 A kérdező kommentje:
2019. júl. 9. 10:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyen családod van.

Szerintem küldd el a képet menhelyeknek, hátha van ilyen kutya.Írj hozzá egy szöveget.

2019. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!