Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtáknak a...

Melyik kutyafajtáknak a legmagasabb az átlagéletkoruk?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a csivava és a tacskó elélhetnek 18-20 évig is. Még?
2019. júl. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a keverék kutyáim éltek sokáig.Tacskó szerű keverékem 20 évig, palotapincsi szerű 17 évig,most van egy labrador szerű 15 évesem.Még jól van teljesen.Azért írom hogy szerű, mert mind mentett kutya és nem tudom igazán két kutyafajtához hasonlítani.
2019. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért szeretnék egy olyan keveréket, amiben ezek a legmagasabb életkorú fajták vannak.
2019. júl. 9. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Puli keverékem több mint 19 évet élt.
2019. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mudi és a beagle is sokáig él. De ismertem 17 éves mopszot is. A kistestűek általában sokáig élnek.
2019. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lizolu ***** válasza:

Nekünk van egy csivava tacskó keverèkünk.

2007be hoztuk ki a menhelyröl,akkor azt mondtàk 3 èves.Elvittük az 1.àllatorvosi szűrèsre azt mondta legalàbb 6-7 èves.Most legalàbb 15 èves ès jàtèkos aktìv mèg mindig.

2019. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!