Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetek rajta?

Hogyan segíthetek rajta?

Figyelt kérdés

Tegnap,amikor este sétáltam a kutyával egyszercsak elkezdett tüsszögni,és megállás nélkül tüsszögött hazafelé.

Még mindig tüsszög, de már csak ritkán.

Lehet hogy toklász van benne,de én nem látok semmit.

Help me.


2010. júl. 10. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerül,ha orvos veszi ki,ami benne van?

Nincs nagyon pénzünk.

nem azért kérdezem,mert nem érne meg minden pénzt a kutyám egészsége,de tényleg nincs pénzünk

2010. júl. 10. 16:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy tokász kiszedetése nem annyira drága, mindenképpen vidd el a dokihoz. Már lassan egy napja nézed, ahogy szenved? Gratulálok.
2010. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne gratuláljon,mert gyerek vagyon,és azt hittem,hogy csak egy kis virágpor ment az orrába.

Ma azért nem vittem el a rendelőbe,mert nincs pénzünk rá.

Nemrég mondta valaki,hogy lehet hogy toklász ment az orrába.

És mégis mennyi az a nem drága?

Összesen van 1000 forintunk.

2010. júl. 10. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy toklász, az enyém is szokott néha tüsszögni, egyébként szerintem hívd fel az állatorvost, mondd el a tüneteket, és ő megmondja mi a baja. Kérdezd meg, mennyibe kerülne, hogy segítsen.
2010. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy nem tüüsszög véreseket vagy ilyesmi,csak simán tüsszög
2010. júl. 10. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A tacsink felszippantotta 1x az orrán a toklászt és szünet nélkül prüszkölt!( nem volt véres semmije)Vidd el állatorvoshoz mert a toklász egyre feljebb vándorol nem jön ki magától és komoly bajt okozhat!
2010. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??ha csak 1000Ft.d van akkor minek van kutyád??már nem azért de...
2010. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!