Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van/volt kutyája...

Akinek van/volt kutyája honnan szerezte be? És mennyibe került?

Figyelt kérdés
Leginkább a (cocker) spánielek érdekelnek, de más is jöhet. Nem szeretném versenyeztetni vagy ilyesmi...de azért tanítanám rendesen.

2019. júl. 17. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám az utcáról van.
2019. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Fajtamentéstől van kutyám, ha jól emlékszem, támogatással együtt 30.000Ft-ot adtam érte.
2019. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

A Jófogás és társait jobb messziről elkerülni.

Vagy tenyésztő, vagy menhely. :)

2019. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Mi a mamámnak a törpe uszkárt szaporítótól vettuk 9 éve 20 000 forintért (nem tudtuk hogy nem igy kéne) szerencsere nincs nagyobb baja...kiveve hasnyálmirigy probléma, de az a helytelen táplálkozás miatt. Mama nem tudott ellenállni a kiskutya szemeknek és sajnos a betegség lett a vége és fél szemére vak szegénykém.

Saját kutya kettő van, Ír terrier tenyésztőtől 240 000 és egy border collie aki egy volt tenyésztőtől (idős úr, szűri a kutyákat betegségekre, jo körülmények stb... de nem izgatja a tk mert 3 évente van alom, abból megtart 1-2 kölykök, a többit eladja terelésre(nem boldog boldogtalannak, komolyan elbeszélget a leendő gazdikkal, hogy alkalmasak-e a border tartásra) , és neki is ezért kellenek.) 150 000 forint volt.


Mielőtt valaki támadna, azert mert nincs tk és nem kennelből van... A kutya egészséges, nyugodt természetű, rendkívül okos és hűséges. Egyszer jártunk vele dokinál, mert szivacsot evett a kis dög❤️


Jófogásos szaporítótól soha ne vegyél kutyát.

2019. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

5 éve lett először kutyám sintértelepről. Azután 3 éve másodszor és egy éve most harmadszor. Közben évente találunk legalább két alom kiskutyát/kismacskát, plusz kóbor kutyákat, kidobott/kikötött kutyákat is évente legalább 6-10-et.

Őket rendbe tesszük(oltás, ivartalanítás, parazita mentesítés kívül-belül, chip), aztán örökbe adjuk, a kölyköket pedig mindig leadjuk menhelyen, mert ők jobban tudják, hogy kinek adják. Mi már jártunk úgy, hogy két év múlva találkoztam az örökbe adott kutyánkkal az utcán ..

2019. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Szerintem szétnézek a menhelyeken...
2019. júl. 18. 11:11
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentőktől. Pitbull-amstaff keverék. Nem kértek pénzt, de egy húszast adtunk nekik köszönetként (a munkájuk miatt is, és náluk lett ivartalanítva, annak az árát szerintem bunkóság nem visszaadni).

Ha spánielt szeretnél, szintén fajtamentést ajánlok, csak nyilván a spánieleseket. [link]

2019. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!