Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Utálnak a lovam miatt. Mit...

Utálnak a lovam miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete vettük meg a lovamat, egy 8 éves kancát. A két legjobb barátnőm (5 és 6 éve lovagolnak, én 10 éve) mondta, hogy ne vegyük meg, mert fiatal. Ők is akarnak lovat, de MÉG nem kaptak. És mondták, hogy ne fiatalt vegyünk, aztán azt, hogy ne is vegyünk, nem vagyok rá érett, nem lovaglok olyan jól, de megvettük és most utálnak. Nem beszélnek velem se Messenger-en, Facebook-on vagy akárhol és a lovardában sem. Kerülnek állandóan.


Féltékenyek? A ló a baj? Mit tegyek?



2020. dec. 7. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, kivéve a 6,8,10, a többiek hasznosak voltak, nagyon köszönöm!

10-hez lenne egy kérdésem, ezt miért küldted? Láttam a kérdést, válaszoltam is. Nem is igazán értem, hogy jön az én kérdésemhez.

2020. dec. 8. 16:27
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert azt hiszi, hogy te írtad ki, és be akar vele alázni.
2020. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12, értem és köszönöm! Nem vagyok még túl tapasztalt itt, csak pár napja regisztráltam. Majd kitapasztalom még.
2020. dec. 8. 17:01
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Vannak ilyen elmebetegek, akik állandóan itt lógnak, és ilyenekben lelik örömüket.
2020. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem valaki nagyon unatkozhat😂Minimum 50x hallottuk már ezt a storyt 😂Kamu kérdésre továbbra se várj értelmes választ!
2020. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Fanni, te vagy az megint?
2020. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
" azt hiszi, hogy te írtad ki, és be akar vele alázni." Én már csak ilyen "hiszi" emberke vagyok ha ötvenszer jön velem szembe minimális változtatással a sztori...
2020. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!