Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Utálnak a lovam miatt. Mit...

Utálnak a lovam miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete vettük meg a lovamat, egy 8 éves kancát. A két legjobb barátnőm (5 és 6 éve lovagolnak, én 10 éve) mondta, hogy ne vegyük meg, mert fiatal. Ők is akarnak lovat, de MÉG nem kaptak. És mondták, hogy ne fiatalt vegyünk, aztán azt, hogy ne is vegyünk, nem vagyok rá érett, nem lovaglok olyan jól, de megvettük és most utálnak. Nem beszélnek velem se Messenger-en, Facebook-on vagy akárhol és a lovardában sem. Kerülnek állandóan.


Féltékenyek? A ló a baj? Mit tegyek?



2020. dec. 7. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Féltékenyek, az ilyenek nem barátnők.


Engedd el őket, biztos lesznek más lovas barátnőid.

2020. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

A ló ott lesz veled akkor is, amikor a "barátnőid" nem.

Keress más társaságot, az ilyenek csak rontják a levegőt körülötted.

2020. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezek NEM a barátaid! Meg ha nagyon kéne nekik ló, azt csinálnák, amit sok lány csinál. Vetetne a pasijával. Nálunk 10-ből legalább 6 ló ilyen "ajándék".
2020. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Elhiszem hogy most szarul érzed magad, de valahogy próbálj arra fókuszálni hogy legalább rájöttél arra, hogy milyenek is valójában.

Engedd el őket, nem kell neked utánuk futnod. Nem éri meg.

2020. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Barátkozz a lovaddal.
2020. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom te vagy aki folyamatosan a milyen lovat vegyünk kérdéseket írogatta...
2020. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szánalmas az egész sztori, azok alapján, ahogy vázoltad. Biztos, hogy ez van a háttérben? Ha igen, akkor hanyagold őket, kicsinyes, önző emberek, nem barinők voltak, csak "társaság". Jó társaságot pedig bárhol találsz. Ha szarakodnak veled akármi miatt is, akkor nem a barátaid.
2020. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Írd ki a másik húsz kérdésed mellé még párszor. ha már a környezeted nem vevő a dicsekvésedre.
2020. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sssaszem ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Jó döntés volt, hogy 8 éveset vettetek, mert még mindig jobb, mint ha 3 éves faitalt vennétek, amit még képezni kellett volna. Jó döntés volt, hogy idősebbet vegyetek a csikó helyett. Nyugi ne foglalkozzál velük, egyszerűen csak irigykednek rád, hogy neked van egy lovad. Képzeld én is irigykedtem, amikor másnak votl lova, s lám nekem is lett egy lovam.
2020. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2020. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!