Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lóverseny állatkínzás?

A lóverseny állatkínzás?

Figyelt kérdés
Annyi állat belepusztul, azért hogy az emberek szórakozzanak, nem állatkínzás ez? Miért nem tiltják be?

2021. jan. 31. 15:49
 51/101 anonim ***** válasza:
46%
A miènk mindig rossz példa lesz a szemedben tehát. Mentsen meg az Isten ilyen emberektől mint amilyen te vagy a későbbiekben,undorodom az ilyenektől. Legalább a másik érveit, véleményét tiszteletben tarthatnád ha már felteszel egy kérdést. Ezzel saját magad minősíted. Illetve jelenti fogom a kérést, mivel egyértelműen csak provokáció céljából írtad ki. Ha nem így lenne mások véleményét is elfogadnád és nem csak a magadét fújnád!
2021. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 A kérdező kommentje:
Egyébként aki a vegákkal jön, annak mondom, hogy te a vegánokra gondolsz, nem a vegákra.
2021. jan. 31. 17:49
 53/101 anonim ***** válasza:
17%
#49 Az állatkínzás csak gerincesekre vonatkozik.
2021. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
62%

A vegetarianizmus a nevéből eredően az a táplálkozási gyakorlat, melynek követője bármilyen állat megölésével elkészített táplálék elfogyasztását elveti.


[link]

2021. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
75%

A veganizmus az állati eredetű termékek használatának mellőzése és az ehhez kapcsolódó filozófia, ami elutasítja az érezni képes állatok árucikk státuszát; amely megnyilvánul a táplálkozás, a szórakozás, a ruházkodás és a higiéniai termékek választásában is.


[link]

2021. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
28%
Szóval akkor te vegán vagy, vagy vegetáriánus, vagy valami más?
2021. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 A kérdező kommentje:
Mikor nem tartottam tiszteletben amit írtál? Ha nem egyezik a véleményünk, az nem jelenti azt, hogy tiszteletlen vagyok. Igyekeztem kultúrális hangnemben válaszolni mindvégig. Mondtam, sajnálom aki begurult, azt hittem meg lehet véleményt vitatni. Ha ennyire mélyen érint, nem lehet, hogy igazam van, csak nem akarod beismerni?
2021. jan. 31. 17:52
 58/101 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező amit a #34-ben írtam itt pont, hogy nem allatkinzás van, ellentéte ne huzzal már fel. Versenylovakat tartják a legjobban az állatok közül a világon! A legtöbbük makk egészséges, tele vitaminokkal el vannak kényeztetve. Majdhogynem kiszemezgetik a zabot mielőtt eléjük rakják ilyen minőségi takarmányt más allattartásnal nem találsz.

Itt a videó maga Őfelsége az angol Királynő eteti meg simogatja. Hát hol kap egy ember ilyet a kiralynőtől? 😃


[link]

2021. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a kérdés amit felvetettem, eldöntendő lehetne az én táplalkozasi szokásaimmal
2021. jan. 31. 17:54
 60/101 anonim ***** válasza:
38%
Kit érint mèlyen? Én csak el vagyok képedve azon, hogy mèg mindig a magadèt nyomatod nekunk. Egyszer nem tartottad tiszteletben amit írtam mert kivétel nélkül mindig rákontráztál valamivel amivel engem minősítettél. Tehát nem tudom miről is beszélünk.
2021. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!