Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lóverseny állatkínzás?

A lóverseny állatkínzás?

Figyelt kérdés
Annyi állat belepusztul, azért hogy az emberek szórakozzanak, nem állatkínzás ez? Miért nem tiltják be?

2021. jan. 31. 15:49
 71/101 A kérdező kommentje:
Mindegy, köszi, érdekes vita volt egyébként. Rosszabbra számítottam, úgy látszik az emberek vitakultúrája nem minden esetben katasztrófa. Köszönöm nektek, nem személyeskedni akartam, kár hogy arra tereltétek.
2021. jan. 31. 18:09
 72/101 anonim ***** válasza:
29%
A lovat nem csak betörni lehet, sőt kezd terjedni a szabadidomítás egyre jobban, szóval pont hogy minden egyre lóközpontúbb lesz. Ha tényleg nem vagy jártas a témában akkor miért ítélkezel benne?
2021. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 A kérdező kommentje:
Tudom, a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, csak senki nem kíváncsi a máséra... Szerintem minden beszélgetésből lehet tanulni. Most már pl tudom, hogy van szabadidomítás. Miért akarod tőlem elvenni a jogot hogy véleményt nyílvánítsak, vagy kérdezzek? Enélkül ezt pl nem tudtam volna meg.
2021. jan. 31. 18:14
 74/101 anonim ***** válasza:
23%

57!

"Mikor nem tartottam tiszteletben amit írtál? Ha nem egyezik a véleményünk, az nem jelenti azt, hogy tiszteletlen vagyok. Igyekeztem kultúrális hangnemben válaszolni mindvégig."


Például akkor nem tartottál tiszteletben, amikor nekem privát üzenetben, amit nem én kezdeményeztem, ekként írtál:

"Te k.rva h.lye vagy!"


Milyen kultúrált hangnemről beszélsz? És itt hagyjuk figyelmen kívül a lovakat, mert ők ettől százszor kultúráltabb lények!

2021. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 A kérdező kommentje:
Na mindegy, kösz, nekem ennyi volt, mennem kell
2021. jan. 31. 18:15
 76/101 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de én senkinek nem írtam privátot! Az eddigi válaszaimból szerintem kiderült hogy kultúrált mederben akartam mindvégig tartani a beszélgetést, ti hülyéztetek le engem, de arra is normálisan válaszoltam.
2021. jan. 31. 18:16
 77/101 anonim ***** válasza:
21%

Azért ha egy adott dologban nincsen elegendő tudásom nem alkotok véleményt.

De nagyon szép hogy én csak egy butát írtam és egyből letámadtál, te meg ilyeneket írsz sunyiban másoknak. Ez is téged minősít, és még csak nem is vállalod.

2021. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
36%
Hát, bizony nekem írtál privátot, bemásoljam a nick-nevedet?
2021. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 A kérdező kommentje:
Na mindegy tényleg mennem kell, ez a beszélgetés amúgy is kufulladt szerintem, köszi akik részt vettek benne
2021. jan. 31. 18:18
 80/101 A kérdező kommentje:
Másoljad kérlek, tényleg nem én írtam!
2021. jan. 31. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!