Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lóverseny állatkínzás?

A lóverseny állatkínzás?

Figyelt kérdés
Annyi állat belepusztul, azért hogy az emberek szórakozzanak, nem állatkínzás ez? Miért nem tiltják be?

2021. jan. 31. 15:49
 61/101 anonim ***** válasza:
60%

Ok, így simán válaszolok a kérdésedre.


Nem, a lovaglás nem állatkínzás és azért nem tiltják be, mert nem állatkínzás. Örülök hogy segíthettem.

2021. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 A kérdező kommentje:
58 örülök hogy van ilyen is
2021. jan. 31. 17:57
 63/101 A kérdező kommentje:
61 ez nem magyarázat sehol sem, hogy valamit ugyanazzal a szóval támasztasz alá 😃
2021. jan. 31. 17:58
 64/101 A kérdező kommentje:
Ha te úgy érzed, hogy a véleményem a lovas sportokról téged minősít, akkor ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni, magadra vetted sajnos
2021. jan. 31. 18:00
 65/101 anonim ***** válasza:
31%
Ha ennyire nagy állatvédő vagy akkor ne itt pattogj hanem foglalkozz azokkal az állatokkal kutyákkal, macskákkal akiket éheztetnek, bántanak vagy tesznek az utcára. Na igen az állatkínzás vagy akár hogy ide is vissza utaljak egy lovat csontsovàny állapotban, megkötve tartani és bántani az állatkínzás. Ha nem tudod miből áll a ló tartás a ló versenyzés és ilyenek akkor inkább ne szólj bele. Mert látszik, hogy lövésed sincs róla. Amelyik ló jól van tartva; egészséges ott nem beszélhetünk állatkínzásról, a lovassportok pedig szigorúan ellenőrzöttek manapság. Ami olyan azért hidd el büntetnek. Amiért nem azért nem, el kell fogadni. Nekem is van csomo minden ami nem tetszik a világban egyedül nem fogom tudni megváltoztatni azt se, hogy ne legyenek ilyen önfejű emberek mint amilyen te vagy. Te így gondolod mi lovasok másképp ennyi. Kar ezen vitázni napokig.
2021. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
20%
#63 Nem azt írtam hogy azért nem állatkínzás mert nem állatkínzás, hanem hogy azért nem tiltják be, mert nem állatkínzás. Legközelebb olvasd el figyelmesebben, mielőtt válaszolsz.
2021. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 A kérdező kommentje:
Mindegy, már rég nem a kérdéssel foglalkozunk, úgy látom csak egyes emberek lelkivilága lett a téma, kösz az eddigieket, nekem ennyi volt akkor
2021. jan. 31. 18:01
 68/101 anonim ***** válasza:
36%
#65 Nem állatvédő, csak kiváncsi volt hogy állatkínzás-e a verseny. Leírtuk hogy nem, a hozzászólásai pedig figyelmen kívül hagyhatók.
2021. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 A kérdező kommentje:

65 honnan gondolod, hogy nem foglalkoztat más állatkínzás téma? Ez terelés.

"Te így gondolod mi lovasok másképp ennyi. Kar ezen vitázni napokig." A lovat kár hogy nem kérdezi meg senki. Biztos van olyan, amelyik szeret lovagolni, de olyan is akit csak kényszerítenek. Eleve a betörni a lovat egy kínzás szerintem.

2021. jan. 31. 18:07
 70/101 anonim ***** válasza:
41%
Mert a lovat nem “betörni” kell és nem is “betörni” szokás, hanem belovagolni😉
2021. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!