Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az hogy a lovam...

Miért van az hogy a lovam szabályosan egyik nap fekszik alig eszik alig iszik masnap pedig jól van és eszik is iszik is?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy enyhe frontkólikája van, amit te nem veszel észre. Most amúgy is össze-vissza az időjárás.

Az, hogy nem iszik amiatt is lehet, hogy pl. nagyon hideg a víz, de másnap jobb az idő és akkor már melegebb. Próbáld meg kínálni ilyenkor langyos vízzel, ha szomjasan rábukik akkor az lesz a gond.

Nem ártana, ha ránézne a doki, mert betegségnek az előjelei is lehetnek ezek a tünetek,

2021. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt nála már orvos 2-szer

Ma is volt kapott görcsoldót mert kólikázott hétfőn vesznek tőle vért és béltükrözése is lesz. Tegnap adtam neki langyos vizet ivott belőle de nem sokat. Én még arra gondoltam hogy egyik nap tele zabálja magát másnap meg rosszul lesz tőle de nem tudom hogy ez valószínű-e

Egyébként most hoztuk el őt másfél hete és teljesen más kaját kap itt mint ott de nem hiszem hogy ettől lehet.

2021. febr. 10. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, a teljesen más kaja lehet. Az pl megérne egy próbát, hogy elmész a régi helyére és veszel onnan két hétre való kaját, pontos használati leírással (vízzel, víz nélkül, pontosan mikor, széna előtte mikor...). Ő a 3 éves lovacska?
2021. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ő a 3 éves ma volt nála megint az állatorvos az egyik oldala fel van fúvódva elvileg tele van gázzal kapott ma is görcsoldót és fájdalomcsillapítót hétfőn vesznek tőle vért szerdán pedig béltükrözése lesz
2021. febr. 10. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat most leírtam majdnem ugyanazt megegyszer
2021. febr. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!