Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek fel az első lovaglá...

Mit vegyek fel az első lovagláson?

Figyelt kérdés

Felnőtt fejjel életemben először fogok lovon ülni. Elfelejtettem megkérdezni, hogy mit vegyek fel.

Hétköznapi dolgaim vannak, semmi Lovas cucc, arra majd később akarok beruházni, először ki szeretném próbálni.

Sport cipő farmer kombó megfelel majd? Vagy inkább cica nadrág, erősebb futó nadrág?


2021. márc. 2. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem tudnék angol stílusban farmerba lóra ülni. És gondolom ahova mész ott angol stílusban fogsz lovagolni. Belegondolva is olyan nekem az egész, hogy marha kényelmetlen lenne. A farmer nem erre lett kitalálva. Egyáltalán nem nyúlik. Sokkal jobban jársz egy cicanadrággal így elsőnek. Kobakot meg ha egy igényes lovardába fogsz menni 100% hogy tudnak adni. De én azt mondom, hogy mindenhol kell lennie kobaknak a kezdőknek. Én is lovagoltam tanyán meg igényes fedeles lovardában is és még a tanyán is biztosítottak a kezdőknek kobakot. Nem hiszem, hogy 10000 Ft- ot mindenki akar adni kobakért főleg, ha be se jön neki az egész utána. És tényleg fontos, hogy a bokád ne legyen ki. Hosszú szárú zokni előnyös.
2021. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!