Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert volt Valegro utolso...

Miert volt Valegro utolso versenyén faslizva?

Figyelt kérdés
Most neztem a videot YouTubeon es lattam h faslizva van. Azt csak melegitoben szabad nem? Nem vagyok dijlovas ezert nem tudom a szabalyzatot sajnos. Ha tenyleg csak a melegitoben lehet hasznalni, az olimpian miert nincs igy? (Lehet csak en tudom rosszul😂)

#olimpia #ló #Charlotte Dujardin #Valegro’s World
2021. márc. 9. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. márc. 9. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez versenyen kívül volt, csak egy búcsúztató féleség, azért engedték meg, hogy legyen rajta fásli.
2021. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De akkor miert volt odairva h valegro’s very last performance?

Vagy performance alatt azt ertik h bemutato vagy h eloadas?

Kezdem nem erteni😂

2021. márc. 9. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem versenyzett itt már Valegro. Ez egy elköszönés volt a versenykarrierje végén, bemutató.

"On 14 December 2016, Valegro and Charlotte Dujardin marked his retirement from competition with a performance given at the London International Horse Show 2016 and televised live by the BBC. It was followed by a farewell ceremony with Valegro's owners, and companions Charlotte Dujardin, Carl Hester and Alan Davies."

2021. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaaaa

Koszi

Kiderult h megint lusta es vak voltam😂

2021. márc. 9. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Legalább megnéztem megint Valegrót :)

Valegro, Hickstead, Hello Max... milyen remek lovak voltak ezek, kedvenceim


https://www.youtube.com/watch?v=mAOI1cRs6n8&t=327s

2021. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!