Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardákban mikor szokott...

Lovardákban mikor szokott lenni eddzés?

Figyelt kérdés
Munka után meg lehet oldani? 17:00 után is lehet menni általában?

2021. márc. 14. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
tornázol*
2021. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2021. márc. 14. 16:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb helyen nem csinálnak elméleti oktatást, ha nem lett volna zuhogó eső nekem se tartottak volna. Oktatás közben folyamatosan beszélnek hozzád és mondogatják a dolgokat, hogy mit hogyan kell és miért, de ez is csak a jobb helyeken van.
2021. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10es vagyok.

Általában elmondják mikorra kell odaérned, ne késs.

HA azt mondják, hogy 5kor ülsz lóra, az azt jelenti hogy legyél ott már fél ötkor vagy háromnegyed ötkor, mert a lovat le is kell pucolni, fel kell szerelni stb., valahol elő is kell futószárazni (persze ezt nem neked kell).

HA érdekel hogy miket vigyél az első órára keress vissza, itt gyakorin rengeteg ilyen kérdés volt már és sokat írtak erről :)

2021. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kedves 13-mas! Az elméletet úgy értettem, hogy lovaglás közben. Valamikor az edzés közben csak az elmélettel megy el az idő, közben sétál a lovas, de én mondjuk már akár vágta közben is tudok ugye figyelni, attól is függ hol tart a lovas.
2021. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt nem neked írtam 15-ös hanem a kérdezőnek, hogy értse a dolgokat.
2021. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16! Rendben :)
2021. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hétköznap délután 1től 4ig van lovas, nyáron tovább, hétvégén meg 9-16 ig, 17ig.

Nincs fedeles. Időpontod előtt legalább 10-15 perccel már legyél ott. Késni nem érdemes, mert annyival kevesebbet ülsz lovon, pl ha te mész 1re,a következő lovas fél 2re és te negyedkor esel be, akkor 15 percet vagy lovon, de teljes áron. Ha pedig elfelejted lemondani, akkor a második alkalom után nem adunk időpontot.

Viszont most márc 22ig tiltva vannak a szolgáltatások, így a lovasoktatás is! Sajnos ez van... Mi se kockáztatunk, hogy több százezerre megbüntessék a lovardát vagy 1-2 évre bezárják.

2021. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

nalunk nincs fedeles, telen elegge szar szokott lenni a palya, elazik, stb, de ugyis edzunk rajta. ahova en jarok, ott csak delutan van lovagoltatas, 4tol, delelott pihennek a lovak, kint vannak a legelon. szombaton csak delelott, utana hetfo delutanig pihennek. nyaron akar 7-8tol is lehet menni edzesre, telen kb 6, bar vannak reflektorok.

mi nyaron mikor tobb napot maradtunk a lovardaban, volt h este 9tol lovagoltunk, kb fel11-ig

2021. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!