Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepre hogyan viszitek ki a...

Terepre hogyan viszitek ki a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt nálam telefon ( nem egyedül mentem és volt olyan személy akinél volt ). Viszont én csak úgy zsebbe akár kabát vagy néhány nadrágnak van a comb részén zseb ott nem merem vinni. Az az igazság, hogy nagyon féltem a telefonom ami majdnem 300 ezer forint volt és még nagyon új. Ennek ellenére a régit is féltettem. Ütésálló tokban van de ha leejtem és pont rálép a ló vagy én esek és a telefonra akkor lehet, hogy annyi neki. Nem tudom az ütésàlló tok mennyire védi meg ilyen extrém helyzetekben, gondolom nem. Alapból nem egy ijedős lovam van, de tudjátok, hogy bármi megtörténhet. Esetleg valami övtáskában vigyem ki? Van valakinek valami ötlete aki hasonlóan szerencsétlen mint én 🤦🏼‍♀️Egyébként azért szeretném vinni, mert szeretnék képeket, videókat csinálni.

2021. ápr. 26. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mostani lovaglógatyákon a combon van a zseb, kényelmesebb is és szerintem 0 az esélye hogy kiessen, én mindig oda teszem, nekem is drága telóm van, de sose lett baj, pedig estem is már úgy hogy nálam volt. Ha pedig nincs zseb a gatyámon, akkor mellény/kabát cipzáros zsebe is jó.
2021. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Combzseb. A gatyán. Szuperül beválik. Nem hinném hogy a combos közepére esnél (!tisztelet a kivételnek!). A nyereg táska nem jó, mert keresel, elmegy a ló. A kabát zsebben tud lötyögni vágta, ügetés közben.
2021. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!