Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy menhelyen láttam egy...

Egy menhelyen láttam egy 15-16 éves lovat szerintetek nagyon öreg?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég szeretnék egyvlovat (totyogós korom óta) és most meg láttam a menhelyen egy lovat és ő 2005-ben született szerintetek nagyon öreg ja és van neki hely nagy legelő és minden nap lemozgatnám és terepre járnék vele és a szüleim is engedik és van rá pénzem és az istálló is rendben van és mielőtt bárki megkérdezné tudok lovagolni és az a kérdésem igazából hogy nagyon öreg-e és lehet-e még lovagolni rajta meg hogy mennyire aktív egy olyan ló

#Nagyon öreg a 15-16 éves ló? #Szerintetek jó ötlet elhozni menhelyről egy lovat? #Jó választás lenne? #Van tapasztalatotok a Noé állatotthonnal?
2021. máj. 4. 11:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Valoszinuleg komolyabb gond lehet vele, ha 2008 ota senki nem fogadta orokbe.

Vagy lehet mar parszor visszavittek.

Persze amugy menjetek, nezzetek meg, de termeszetesen eloszor a szuleiddel beszelj, mert maximum 13 eves lehetsz az irasod alapjan.

Egyebkent az orokbefogadas is penzbe kerul, tudod ugye? Kutyaknal kb 30 ezer, lovaknal ez gondolom sokkal tobb lehet.

2021. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

Szia! 3-asnak igaza van :-) amúgy honnan veszed, hogy örökbe adják? sztem az, hogy ideiglenes befogadónál van azt jelenti, hogy ott jól elvan, etetik/használják, csak a NOE a tulaj.

Másrészt, ha értenél a lovakhoz, (ahogy írod) tudnád, hogy a 15 éves nem öreg, de nem csak a korán múlik, hogy mennyire használható. Aki komolyan szeretne lovat, nem menhelyről nézeget. Igaz, most drágqa a ló, de a tartása is (otthon is!) szóval ingyen ló nincs.

Sok sikert és álmodozást, és később majd, saját lovat! (ne 5 évest!! kicsit idősebbet)

2021. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg ideiglenes befogadónál él, max. virtuálisan fogadhatod örökbe. Ez kb. csak annyit jelent, hogy pénzzel támogatod, és ennyi.
2021. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mostmár nem érdekel senki mert felhívtuk őket és örökbe fogjuk fogadni most megyünk majd megnézni és kb. 1-2 hét és megyünk érte csak pár dolgot alá kell írni
2021. máj. 4. 14:32
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
Ok
2021. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
Pont a noenal 1-2 het, amikor meg egy kutya orokbefogadasa is iszonyu nagy procedura naluk? Aha, hiheto :DD
2021. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt nehezen hiszem, hogy örökbefogadod azt a lóvat, ugyanis rákerestem és ez a ló a menhely VÉGLEGES lakója, azaz nem lehet örökbefogadni csak pénzzel támogatni a tartását.
2021. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

#17 Azért kaptam egy privátot "Ezt nem tudni" címmel, hogy az ideiglenes befogadó csak annyit jelent, hogy amíg örökbe nem adják :)


Semmi köszönés

2021. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

Aha, biztos véletlenül tünteti fel a noé az oldalán végleges lakónak...

Amúgy gondolom a noénak van telephelye és ha nem lenne a ló befogadónál akkor se lenne örökbefogadható, hanem a saját telephelyükön tartanák.

De mindegy mert hát a kérdező már viszi is haza😂😂😂

2021. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
Hol látjátok, hogy végleges lakó? Vaksi vagyok, nem találom
2021. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!