Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezzel mit lehetne tenni?...

Ezzel mit lehetne tenni? többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval ez elég összetett de mind1. Az van hogy van a lovardában egy ló akibe ezdek beleszeretni semmi olyan hogy megszállottja vagyok és nem vagyok hajlandó máson lovagolni stb de azért inkább vele szeretnék lenni. Egyáltalán nem tartok még ott hogy lovat vásároljak de úgy érzem hogy csak vele tudnám elképzelni a lovas életemet. A ló egy fiatalabb iskolaló, nem csak én lovagolok rajta én csak heti 2x. Mondták néhányan hogy később nem biztos hogy jó ötlet lenne megvenni, mert iskolaló volt átkellene lovagolni stb, és hogy más lóba is bele tudok majd szeretni. Veletek volt már ilyen hogy elengedtetek egy lovat vagy vettetek egy "idegen" lovat és ugyanúgy beleszerttetek?

2021. máj. 17. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt, hogy szerettem egy lovat, akitnem vehettem meg, de utána találtam jobbat, akibe sokkal jobban beleszerettem
2021. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi azzal a sebességgel vettük meg a mostani lovamat, ahogy megérkezett iskolalónak a lovardába
2021. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!