Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat vagy pónit vegyek? több...

Lovat vagy pónit vegyek? több lent

Figyelt kérdés
Majd valamikor szeretnép venni egy lovat vagy pónit. Nem most majd évek múlva de nyilván minden lovas erről álmodozik akkor is amikor még csak futószáron van :) (már nem futószáron vagok mind1) Szval majd ugrani szeretnék nem versenyszinten max 1 2 kisebb versenyre de majd ki tudja mit hoz az élet. Nem vagyok túl magas még nőni fogok,kb 160-170 cm leszek. az lenne a kérdésem hogy nagy lovat 165-175cm magyar sportló vagy magyar félvér méretű lovat vagy kisebb lovat hafi méretűt szval olyan 150-165cm mindenképp vékony sportos testalkatút szeretnék tehát a hafi "határeset".

2021. máj. 20. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
5ös, 8as vagyok. Örülök, hogy tisztáztuk. Nem nézem le a hobbi lovasokat, inkább külön válogatnám a minőségi és a 'csak szórakozásból' lovaglókat, az utóbbi nem fordít elég figyelmet a lova egészségére stb. És azzal sincs semmi baj, ha valaki nem tud összeszedni vagy ellazítani igazán egy lovat, csak amíg nincs tisztában vele, hogy nem tudja, addig is azt állítja, hogy tudja, közben pedig így nincs rálátása a kényelmességre. Erre akartam kilyukadni, sajnálom, ha lenézőnek tűntem.
2021. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lovat
2021. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Lovat
2021. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!