Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehetek benne biztos...

Hogyan lehetek benne biztos hogy helyesen mozgatom futószárazáskor a lovat?

Figyelt kérdés

mennyire figyeljek oda a helyestesttartásra?

Vagy a megfelelő hőmérsékletre? Nagy hőségben érdemes-e?

Vagy szélsőséges időjáráskor hagyjam?



2021. jún. 25. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ne írj ki mindig kérdést a futószárazásról. Már az elmúlt napokban kiírtál vagy 3 kérdést, kérdezd meg az edződ, mert mi itt magyarázhatunk, de neked kell ráérezni.

Nem rossz szándékból mondom.

Ezt nem nekünk kell megtanítani, hanem az edződnek.

Vagy olvass utána valahol, pl lovasok.hu.

2021. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben.
2021. jún. 25. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a futószárazás az egy olyan dolog, hogy rá kell érezni. Tudom nem követendő példa, de én egyik nap edzés után fogtam a futószárat és próbálkoztam (előtte megkérdeztem az edzőmet, hogy kéne), talán 2-3 kör után sikerült kiküldenem, akkor éreztem rá. (Na most a helyes tartás nem tudom milyen, ugyhogy azt nem mondom el én hogy szoktam) Csúszós pályán értelemszerűen nem ügetteted, meg vágtáztatod kiskörön... Hőségben szerintem inkább lovagolj szőrén vagy menj terepre, mert valószínűleg ahol futószáraznád ott is tűzne a nap, tehát akkor már jobb a terep. Amúgy szerintem is hasznos a futószárazás, de nem olyan nagy dolog.
2021. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Horsebook<Futoszárazás.

És a Pessoa kiképző szár nagyon jó. De egyetértek az #1sel

2021. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!