Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire gyakori lovardákban...

Mennyire gyakori lovardákban a kétszínűsködés, fújkálás, kibeszélés?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak, vagy bármi hasonlónak szánom, így nem szeretném, ha vita alakulna ki. A kérdés azért született meg, mert a környéken sajnos több ilyen lovarda is van, és kíváncsi vagyok, hogy ez vajon máshol is ilyen elterjedt-e.

(megyét, települést még priviben sem szeretnék megírni)


2021. jún. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tapasztalom, hogy gyakori.

De mindenhol van klikkesedés, ahol nagyobb közösség van.

2021. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyi, mint bárhol máshol. Sok. Sajnos ez megy mindenhol, a lovardától a kisboltig:)
2021. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy ennyire gyakorivá vált :c

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek! :)

2021. jún. 28. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez van sajnos a lovas világban is. Van, hogy a saját kollégád mézmáz veled, közben kibeszél a hátad mögött. A lovasok is ugyanez, nézz fel titokra, valaki feltesz egy lovas videót és megjelennek a tizenéves önjelölt lovasedzők. Olyanok is osztják az észt akik nem értenek hozzá. Van aki azért néz le, mert nem 200 ezres kobakban lovagolsz vagy csak heti 1x tud kijárni. Rengeteg ugrós leszólja a hobbistát, meg a wescost, meg kb mindenki mást, mert mostanában az van elterjedve, hogy csak az tud lovagolni, aki ugrik (legalábbis többször ezt tapasztaltam). Lovardákon belül is simán lehetnek klikkek, főleg akik ott élik az életüket.
2021. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs vájkálódás, de egy, max két kezemen meg tudnám számolni mennyien vagyunk. Viszont népszerűbb helyeken rendszeres az ilyen, szeretnek okoskodni amikor senki sem tud semmit, még az edző sem sokszor :P
2021. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a lovardában nagyon jóban vagyok egy csajjal ( nem egy településen lakunk)

Ha valaki nem szimpatikus vagy valami akkor lehet hogy egymással megbeszéljük vagy ilyesmi

2021. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!