Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak más lovardákban is...

Vannak más lovardákban is ilyen kislányok?

Figyelt kérdés

Nővéremnek van egy lova és bértartásban van egy lovardában. Mesélte hogy van egy pár kislány ott, akik mindig próbálkoznak kisajátítani egy-egy lovat, hogy az az övéjük, őket szereti egyedül, megértik egymást stb. És volt ott egy kis fruska, aki kinézte magának nővérem lovát (a tulajdonos néha használta a bértartott lovakat). Egyszer konkrétan eltűnt a ló, mert a kiscsajszi besurrant és elvitte sétálni csak úgy. Ajánlatot is tettek a lóra a szülők, mert hogy a gyerek akarja. A sörényébe is belevágott egyszer (emlékbe elrakta). Többször figyelmeztették, hogy ne csináljon semmi hülyeséget, mert kitiltják. Aztán megint besurrant, gondolta kiviszi az ő ''lélektársát''a ló meg belerúgott mikor rángatni kezdte. Végül ki is tiltották a kislányt.


Más lovardákban is megfordulnak ilyenek? Van hasonló sztoritok?



2021. júl. 17. 15:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Fuu, engem ez annyira zavarna. Nem értem miért nem lehet megnevelni az ilyen gyereket…
2021. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Csak ilyen kislányok vannak. Az embernek egy idő után elég esze lehet, de ez az állapot kislányként biztosan nem áll elő.

Egyszer mentem el egy versenyhelyszínen a készülődők között, és a ló megvakarta a pofáját a gazdi hátán, aki közben a patáját törölgette. Gondolom, ahogy szokta minden nap. A 12 éves meg mondta neki: édesem, ezt most ne csináld, mert ez a versenyes zakóm, összenyálazod. A ló meg tovább építette volna a kapcsolatot, mire akkora pofont kapott, hogy majdnem elszakította a kötelet ijedtében.

2021. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Bértartásban van lovam. Egyszer megyek oda hozzá, nincs a boxban. Gondoltam, hogy kivitték legelni. Azt látom, hogy a főúton ment egy kislány a lovamon. Ezen nagyon feldühödtem, mert ott gyakori az autósforgalom. Odafutottam hozzá, és megkérdeztem, hogy mégis mi a bánatot művel a lovammal. Mire a válasz "Ő csakis az enyém! Csak engem szeret! Hazaviszem, mert az enyém!" Elkezdet üvölteni, meg a sörényébe kapaszkodni, amitől a ló megijedt. Nem volt a nyereg normálisan felrakva, le is esett nyergestül. A lovat sikerült megnyugtatni, ezért nem taposta meg. A lány kilett tiltva
2021. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy ilyen helyen csak felügyelettel lehetnek a lovak körül az ilyen korú leánykák.


Meg, hát azt a lovat nyergeli fel amelyiket ő akarja?

2021. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Én ilyen esetről még nem hallottam, de csomó kislány, kicsit túl spilázza a kapcsolatát a lóval.
2021. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Van, ezekkel szemben csak két nagy pofon a megoldás
2021. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne lakat a karám ajtóra :/ Basszus, elviszi csak úgy? Meredek.
2021. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb lovardának nem telik vagy fűlik normális kerítésre, biztonsági őrre, stb.
2021. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, konkrétan lopás. Mi van, ha egy több milliós lónál csak úgy gondol egyet és kicsit távobbra viszi sétálni, a ló meg elszökik.
2021. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem nyergelheti fel. Egyedül az oktató adja ki a lovakat, vagy a már idősebb, megbízhatóbb lovasok mehetnek be egyedül, gyerekek semmiképp. Felügyelve vannak általában, de azon a napon összesen kettő felnőtt volt bent és a kiscsaj elment ''mosdóba'' és hát elvitte a lovat sétálgatni. Második alkalommal meg a szüleivel volt, valamit rendeztek és nem figyeltek rá.
2021. júl. 17. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!