Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak más lovardákban is...

Vannak más lovardákban is ilyen kislányok?

Figyelt kérdés

Nővéremnek van egy lova és bértartásban van egy lovardában. Mesélte hogy van egy pár kislány ott, akik mindig próbálkoznak kisajátítani egy-egy lovat, hogy az az övéjük, őket szereti egyedül, megértik egymást stb. És volt ott egy kis fruska, aki kinézte magának nővérem lovát (a tulajdonos néha használta a bértartott lovakat). Egyszer konkrétan eltűnt a ló, mert a kiscsajszi besurrant és elvitte sétálni csak úgy. Ajánlatot is tettek a lóra a szülők, mert hogy a gyerek akarja. A sörényébe is belevágott egyszer (emlékbe elrakta). Többször figyelmeztették, hogy ne csináljon semmi hülyeséget, mert kitiltják. Aztán megint besurrant, gondolta kiviszi az ő ''lélektársát''a ló meg belerúgott mikor rángatni kezdte. Végül ki is tiltották a kislányt.


Más lovardákban is megfordulnak ilyenek? Van hasonló sztoritok?



2021. júl. 17. 15:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
A kislányok mind hülyék ha ló közelébe kerülnek -_- Túl sok énkicsi pónimat néztek, meg dízni fost.
2021. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szülei képesek lettek volna megvenni a lovat, akkor az is lehet, hogy majd feljelentenek, mint a ló tulajdonosát, mert megrúgta a gyereket a lovad, és ezt orvosi látlelettel is igazolni fogják. Úgyhogy szerintem védd magad valhogy.
2021. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként a szülők pofátlanul keveset ajánlottak a lóért. ''150ezer forint elég nem? A kutyánkat kevesebbért vettük tenyésztőtől, gondolom ez nem attól van, ugye?''
2021. júl. 17. 16:36
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy olvasom, itt még szerencsés vége lett a sztoriknak, mert mi van ha a kislány nem egy "babácskázni" való lovat köt el, hanem egy olyat, amelyik jól földbe döngöli?


Ismerősnek a többmilliós lovát is kisajátították így, hogy amikor meglátta, köpni nyelni nem tudott: Kislányka ül rajta, kanár-nyereg nélkül vágtázgat vele körbe-körbe, mert ő most suttogó lett :D Az volt szerencséje, hogy a ló nagyon jól kondicionálva volt mindenre és nagyon jól belovagolt, mert színházas ló.

2021. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
150 000 forint? Mi az isten amikor én akartam venni, akkor a legolcsóbb ló 1,5 millió volt, az is csak azért ennyi, mert sérült volt a lába
2021. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%
De értitek amúgy, nem is kell megszökjön a lóval. Elég ha az instabil/kezdő ülése miatt megijed a ló, lép egy rosszat és megsérül. Nem is csak a pénzről van szó, a ló állapotáról. Az meg a másik dolog, hogy 1 lovaglás alkalmával is rengeteget ronthat a lovon, idomítottságra értem. És akkor hobbi lovon még azt mondod hogy adsz neki egy pofont, de amikor van egy 20-30 milliós lovad, akkor mivan? ( Veszed 2 milláért csikó korában, évekig dolgozol vele, stb)
2021. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy csak én festem a falra az ördögöt, de nekem ez a kérdés gyanúsan hasonlít a lovas szappanoperára, ott volt mindig az elkényeztetett kis hülye liba meg a gazdag család aki meg akarja venni az imádott pacit. Egyrészt remélem, hogy nincs igazam, és nem tér vissza a troll, másrészt remélem, hogy igazam van, és nem kellett ezt elszenvednie senkinek, se embernek, se lónak.
2021. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
17, a troll az ezt megelőző kérdés a lovas témakörben..
2021. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Nmnmnm ***** válasza:
100%

Meg kérdez hettem hogy ez melyik lovarda mert a környékönkön van egy lovarda ahonna már hallottam ilyen történeteket?

Bocsi a helyes írás ért.

2021. júl. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%

Na, hát az engem is idegelne, ha valaki csak úgy elvinné a lovam. Az a baj ezekkel a kislányokkal, hogy kisajátítanak maguknak mindent. Nálunk is nagyon sok ilyen van (meg itt is láttam, sokan írják), hogy kinéznek maguknak egy lovat szintén, aztán az csak az ő lovuk. Ha más ül fel rá, akkor meg megy a sírás, hogy tehették ezt. Pedig nálunk és szerintem a legtöbb lovardában van bérelhetőség lehetőség. Amilyen lovardában most vagyok, viszonylag jobb mint az előző.. itt csak a 8 évesek hisztiznek, viszont a régebbiben már a 17 évesek is ezt csinálták, a pofám leszakadt. Aztán ha ráültél egy iskolalóra, fejleszteni magad kibeszéltek, elhordtak minden r.binek, mekkora katasztrófa ahogy lovagolsz. Aztán még lehet riválist is látnak benned, nehogy jobb legyen már valaki, vagy nehogy versenyezzen ő is. Végül eljöttem onnan, mert az edzők is csak azokat nyomták, akik a saját rokonaik, meg lányaik (hozzáteszem a MI pénzünkből.)

Az én sztorim nem annyira durva, inkább idegesítő. Viszont ez a viselkedés is kiveri a biztosítékot egy idő után, főleg ha már x -edik lovardában voltál..

Amúgy a kérdés tényleg érdekes, nem tudom, hogy mennyire valós, mert ha egyszer kiviszi a lovat, oda már nem kellene többször betennie a lábát.

2021. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!