Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen volt az első vágta?

Kinek milyen volt az első vágta?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első vágtám.Nagyon élveztem és nyagyon jó volt.Kíváncsi vagyok hogy kinek milyen volt.

2021. nov. 26. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is hatalmas élmény volt,amit sok-sok ahhoz hasonló követett utána.De egyetlen egyik se volt olyan élvezetes mint a legelső.Azt hiszem az akkori barátnőmnek is ez lehetett a véleménye,mert utána ez lett a kedvenc pozitúrája.
2021. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem engednék pedig már 8 éve volagolok.
2021. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádtam. Kicsit kilovagoltunk terepre, nem terveztünk vágtát, mert én még nem tartottam ott, de a ló, akivel voltam másképp gondolta és elkezdtünk vágtázni egy kicsit (élveztem de azért visszafogtam). Utána plusz jó érzés volt, hogy mindenki aki ott volt azt mondta, hogy úgy ültem ki, mintha már többször csináltam volna, és már vágtázhatnék.
2021. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vágtám futószáron volt, egy olyan lovardában, ami nem volt a szívem csücske, olyan lóval, akit nem nagyon szerettem és olyan edzővel, akitől féltem és utáltam.

Mondta az edző, hogy most vágtázni fogunk, mire megijedve visszaszóltam, hogy nem érzem magam elég gyakorlottnak hozzá, nem érzem magam biztonságban sem, nem akarom.

Ennek ellenére beindította a lovat vágtába, de még csak nem is normálisan beugratta, hanem belehajszolta a lovat, azzal hogy csattogtatta mögötte az ostort. Lengedeztem rajta össze-vissza, ahogy “darálva”, gyorsan ügetett, vágta előtt, mire végre beugrott. A futószáras kör is kicsi volt, teljesen be volt dőlve a ló, kisgyerek voltam még, az is ijesztő volt, féltem hogy kicsúszunk.

Borzalmas élmény volt.


A második vágtám már másik lovardában volt, szabadon, én kezdeményeztem, én is ugrattam be a lovat. Az egy nagyon-nagyon jó élmény volt.

2021. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer megijedt a lovam meg futó száras gyakorlásnál sötétedés után (télen) egy tüsszentő lótól. Az úgy elkezdett váktazni azon a kis területen, hogy én ledőltem beakatt a lábam a kengyelbe és húzott maga után. Még kicsi voltam nem ért le a fejem a földre el se tudom képzelni mi lett volna ha bele-bel rugdos a fejembe a vágtázó ló.
2021. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Séta terep szerű lovagláson voltam kisgyerekként (persze nem tudtam lovagolni), és megijedt a ló, beugrott vágtába. Annak ellenére, hogy az ijedtség lett volna a természetes reakció, tetszett.
2021. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%

"egy olyan lovardában, ami nem volt a szívem csücske, olyan lóval, akit nem nagyon szerettem és olyan edzővel, akitől féltem és utáltam"

Ezekért az érzésekért jártál oda?

2021. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem futószáron, egy biztonságos pónin, voltizs-hevederben, annál az edzőnél, akit szerettem és megbíztam benne, volt az első "igazi" vágtám. :) Edzés előtt én kérdeztem meg, hogy mennyi idő múlva fogok vágtázni, és erre ő azt válaszolta, hogy amikor ő úgy látja, hogy készen állok rá. Pozitív emlékeim vannak róla, és nagyon boldog voltam.
2021. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!