Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szokták még sütni a csikókat?...

Szokták még sütni a csikókat? Illetve ha elmaradt, ezt később mikor, hogyan lehet pótolni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 22:25
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
54%
A bélyegzésre gondoltok?
2022. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
84%

Azoknak akik tepsibe rakva kepzelik a lovak suteset azoknak talan igy derengeni fog hogy a marhat is regen billogoztak manapsag mar krotaliat kapnak de az is lehet hogy ott is van chip mar.


Csak a lovakat nem billogozzak hanem sutik. A fajta bélyeg jelet nyereghelyre, csikoszamot es szulore vonatkozo szamot.

2022. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
84%
17-es méneskonyv jelolo szamok es fajta jel. Tenyesztesi felugyelo szerintem ezt olvasva vagy kacagna az 1-eshez hasonlo valazokon vagy ugyanugy kamillazna mint én.
2022. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
78%
* valaszokon
2022. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
3%

Tehát kulturáltan és pontosan kifejezve : sütéssel jelölik.


Vihar a biliben. De kérdező akkor is egy arrogáns.......

2022. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
84%

21-es arogansak akik letamadtak. Olvasd mar vegig az egeszet. Szakmabelikent en is kamillazok ezen. Ha nem ert hozza miert valaszol vagy legalabbis kerdezzen ra hogy ez valami szakszo es mit jelent, ne jatssza a janit hogy biztos az azt jelenti hogy megakarja sutni utana megenni.


Kivancsi lennek az allatorvostanhallgatok reakciojara mikor ezt olvassak vagy az idetevedt professzorok reakciojara.

2022. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
84%
Ha hivatalos fedezésből származik a csikó, akkor lesütik nyereghelyre. De lehet hogy a Kisbéri egyesület honlapján van róla több infó.
2022. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

21/25 Te el is olvastad ezeket a kommenteket? Kiírtam egy teljesen komoly kérdést, komoly válaszokat várnék rá, ugyanis ez jelenleg döntő kérdés.

Idetéved néhány ovis s*eggfej már elnézést, és szerda este nincs jobb dolga mint itt irogatni a hülyeségeket.

Nekem erre jelenleg nincs időm!


Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!

2022. jan. 20. 06:05
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz velük, direkt csinálják, hogy idegesítsenek. Egyáltalán nem gondolnálak arrogánsnak, sztem átlagosan reagáltad le a dolgokat.

Még azt tudom tanácsolni hogy hívd fel az egyesületet, esetleg a Lóútlevél irodát, ők lehet 2 perc alatt elmondják a kérdésedre a választ és nem harapják le a fejed.

2022. jan. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

27/28 Neked se a semmiért 0% a hasznos komment értékelésed. Gondolom más kérdezőkkel is csak kötekedsz mindig a válaszadás helyett. Mellesleg én nem adtam elő magam egyáltalán szakértőnek, nem is értem, hogy honnan jött ez is ide.


28/28 Innentől kezdve el se olvasom a többi kommentet. Felhívom inkább őket.

Köszönöm szépen! :)

2022. jan. 20. 06:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!