Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szokták még sütni a csikókat?...

Szokták még sütni a csikókat? Illetve ha elmaradt, ezt később mikor, hogyan lehet pótolni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 22:25
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
31%
2022 van, a kérdező a jelent kérdezte és nem a 90-es éveket, és nem vásári dolgokról kérdezett, hanem szakmai dolgokról, a tárgynál maradjatok.
2022. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
19%
39 hazudsz. Hadd tudjam jobban, milyen célzattal írtam. Az hogy te mit próbálsz belemagyarázni, hogy a vélt igazadat alátámaszd, nem az én problémám. Láttam már máshol a munkásságodat. Mindent kiforgatsz, hogy bele lehessen kötni. Kicsit meg vagy késve, vagy 7 évtizede tökéletes bíró lett volna belőled a koncepciós perekhez.
2022. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%

35-ös azt tudod, hogy pontosan miért kérdezte a kérdező?


Nem tudod, akkor ne kezdj el találgatni, vagy okfejtegetni mi lenne a jó. Egyébként a NÉBIH a méneskönyves lovakat mind számon tartja, és a tenyészetek is. Teljesen más dologról beszélünk ez a probléma.

2022. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
11%
41 nem bír leállni az önkéntes moderátorkodással.
2022. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

42-es ne haragudj de te csinálod azt. Munkásságom? Hol? Linkelj nekem privátba ilyen kérdést, mert a kérdező kérdését spamolod továbbra is.


Na ebből elég, tudod nagypapám volt bíró és koncepciós pernél felállt és azt mondta, hogy ő ezt nem fogja levezetni, felmondott és elment zsákot cipelni, aztán később folytatta a szakmát. Kezdesz nagyon de nagyon sértő lenni. Ne sértegess és ne rágalmazz, se ne vádaskodj.

2022. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

44-es a kérdésre válaszoljatok. Ezzel azt próbáltam írni. Már rég nem arra válaszoltok, hanem többek között nyomdafestéket nem tűrő módon vádolgat 42-es azzal, hogy egy mészárszék bíró lennék 7 évtizede.

Szomorú, hogy trágárkodtok és provokáljátok azokat akik segíteni próbálnának a kérdésnél.

2022. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Nagyon sértő amit műveltek.
2022. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

A kommentháborúba nem kívánok beszállni.

Chip ültethető lóba is.

2022. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

A pótlását lótenyésztő felügyelővel kell egyeztetni. Mivel nem tudjuk milyen lorol van szo. Megegyszer osszefoglalom.


Nyakon sutott lovaknal 2013 ota chip van de kerheti a tulaj a sutest is. Meneskonyvi lovaknal, tenyeszallomanyba tartozo lovaknal nem tudom hogy transzponderrel jelolnek-e hogy rajuk vonatkozik-e ez a torvenyi szabalyozas, de minden esetben meg kell keresned a megyédhez tartozó lótenyésztő felügyelőt aki egyreszt beazonositja a lovat ha van chip ha nincs akkor tajekoztat ennek meneterol vagy megkeresed az állatorvosod aki elmondja hogy mit es hogy kell intezkedni. De a sutest azt a lotenyeszto felugyelo csinalja en ugy tudom es minden sutesnel, jelen kell lennie, chip beültetésnél nem tudom mert azt az állatorvos csinálja de tenyesz egyednel ott kell lennie szerintem de passz ennek utana kene nezni. Az biztos hogy sutesnel ott van es a sutest o csinalja.


Magyaran keresd fel az állatorvosod es o majd segit eligazodni es segit a megyédhez tartozó lotenyeszto felugyelovel felvenni a kapcsolatot.

2022. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
45 a nagypapádnak tisztelet! De én nem róla írtam.
2022. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!