Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szokták még sütni a csikókat?...

Szokták még sütni a csikókat? Illetve ha elmaradt, ezt később mikor, hogyan lehet pótolni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 22:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
49%

#49 Magyarul semmit nem tudsz csak találgatsz meg "passz" de beírsz ide egy hosszú szöveget.

Minek okoskodsz, osztod az észt, játszod a tájékozottat?


Na ez az első ok amiért kérdező helyében én berágnék. (most először)

2022. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
66%

50-es haggyjatok már békén. :'( Ha nem tudsz a sorok között olvasni arrol nem tehetek. De en is azt tettem volna anno amit a nagypapam. Irtam egy szoban hogy ragalmazol es vadaskodsz ezzel mindent elmondtam, nem tehetek rola hogy nem tudid mi a ragalom fogalma. Nem is ismersz, ha neked nem jott le a valaszbol ez akkor legyel szíves békén hagyni. Mert nagyon nagyon megbántottal mikozben en csak a kérdezőnek probalnek segiteni. Ha nagypapam élne akkor ő személyesen perelt volna be teged hogy az unokajat nagyon csunyan ragalmazod. Hagyd békén a nagypapámat is. A példa amit írtam azért volt mert büszke vagyok az ősömre hogy igy cselekedett es hogy vedd a lapot hogy en is igy tettem volna.


Foglalkozzatok inkabb a kerdes helyes megválaszolásával én magam részéről befejeztem a kérdés megválaszolását.

2022. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
66%
* nem tudod
2022. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
13%

Igen.

Só, fűszerek, hagyma és nagyon finom lesz.

2022. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
18%
52 ezek szerint te nem tudod mina rágalom fogalma. Engem durvábbért is próbáltak volna meghúzkodni, mert azt hitték mint te.
2022. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 tozser ***** válasza:
35%

Érdekes, hogy a sok beiró közűl senki sem válsaszolt arra hogz az "MIBE KERŰL!"

Van még rá idő...

2022. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
54%

Nem sokba.

Áprilisig ha várunk ingyen lesz a krumpli, hagyma és fűszerek már van a spájzban.

2022. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

Itt van árjegyzék, csak lefelé kell görgetni. De már beszéltük hogy felhívja a Lóútlevél irodát vagy a tenyésztési felügyelőjét és tőlük mindent megtudhat.


[link]

2022. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem lenne egyértelmű a lóútlevél menüpont alatt...
2022. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!