Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknál tud az oldalsó...

A lovaknál tud az oldalsó nyirbarazda rothadni, nyír rothadásnál?

Figyelt kérdés

#Nyirbarazda #Rothadni #Nyirrothadas #Oldalsó nyirbarazda
2022. febr. 27. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Elég rossz helyen van kezelés szempontjából, nekünk azt mondta a doki, vegyünk kátrányt, patára valót, nyilván, kenjük be mindenhol, és csináljunk patacipőt. Egy hét alatt napi csere mellett el is múlt a nagy része.
2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszi nektek a gyors választ!:)
2022. febr. 28. 09:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Áprilisba ellene barátom lova de nem tudjuk hogy fogott e a kanca.Tudom hogy ultrahangal lehet csak 100% megállapítani de nincs rá keret sajnos... De valakinek meg is csak, nincs valami ötlete esetleg valami régi szokás.hogy régen ezt hogy is állapítottak meg. Előre is köszi szépen a válaszokat ☺️
2022. febr. 28. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elleni akar akkor meg kell lennie duzzadva lennie a cicijeinek. Na meg a lovon is látszania kell már rég, hogy csikó van benne.
2022. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy ellés előtt pár nappal max. Az a baj van igen nagy testű ló nem igazán tudjuk eldönteni. De köszi! 😄
2022. febr. 28. 16:36
 7/8 anonim válasza:
Mi ilyenkor már éreztük hogy mozog a csikó, esetleg azt próbálgathatnátok, illetve a vége felé már nagyon "lenyugisodott" a paci pedig alapból pörgősebb volt :)
2022. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
képet esetleg nem tudsz csatolni az alanyról?🙂
2022. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!