Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak én gondolom, hogy nagyon...

Csak én gondolom, hogy nagyon bénán lovagol?

Figyelt kérdés

Valahogy... nem is tudom hogy írjam le. Megszakértené valaki lovaglós szemmel, hogy a cikkben látható videón mit látunk, ha nézzük?


[link]



2022. máj. 23. 10:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A videó talán nem a legelőnyösebb, de nem is ordítóan rossz. Nem rossz pilóta a Szabó Zsófi, nyilván nem összehasonlítható egy profi díjugratóval.

Láttam élőben ugrópályát lovagolni, és azt kell mondjam egy ügyes hobbilovas, nem azt mondom, hogy hibátlan, de nem is rossz.

2022. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Láttam olyan lovasoktatót aki rosszabbul lovagolt, szóval szerintem teljesen ok a maga szintjén. Én is hajlamos vagyok előre dőlni kicsit, de dolgozok az ügyön. Mellesleg csak annak van joga kritizálni ilyen téren másokat, ha ő maga jobban csinálja. Szóval jöhet a kérdező tökéletes üléséről a videó...
2022. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
rossznak semmiképp sem nevezném, van még kicsi javítanivalója de mindenki elkezdi valahol és mindíg van még hova fejlődni
2022. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy nem egyenes a háta én még azt látom esetleg, hogy mintha nem lenne teljesen független a keze az ülésétől.
2022. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Túl sokat mozog a teste a lovon, de ő végülis nem egy idomítólovas. Hobbi szinten tényleg nem olyan rossz.
2022. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!