Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálják ezt a lovak?...

Miért csinálják ezt a lovak? Bólogatnak fel-le miközben állnak vagy akár ügetnek. Türelmetlenek, vagy más miatt van?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyzet függő, lehet türelmetlen, lehet unatkozik, nem köti le a munka eléggé, vagy fel akarja hívni magára a figyelmet.

A lovardában ahová járok, az egyik ló is rendszeresen csinálja, ő azért mert nem köti le a munka, unatkozik.

2022. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most láttam a tv-ben Erzsébet, angol királynő ünnepsége kapcsán egy csomó lovat, elég sok közülük így viselkedett.
2022. jún. 2. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyára idegesek voltak. Akármennyire is jól képzet egy ló, egy felvonulás biztosan nem ideális, nyugtató nekik.

De ha esetleg díszes kantár, fejdísz, szemtakaró is volt rajtuk, az is zavarhatta őket

2022. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VivienNaturalHorsemanship válasza:
Nagyon sokan nem tudják, de ez a sántítás egyik oka is lehet. Amit írtam előttem mások, az is helyes persze, de legtöbbször a lónak fájdalmai vannak - hát, nyak, zabla okozta fájdalom, de lehet lábsérülés is. Ajánlom, hogy hívj egy állatorvost.
2023. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!