Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyáron milyen lovagló nadrágot...

Nyáron milyen lovagló nadrágot hordasz?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok még, és a lovagló nadrágom amit vettem elég vastag. Van valami nyári verzió is ezekből? Melyiket ajánlanátok?
2022. jún. 12. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél nyári lovaglógatyát, a decathlonban van nagyon vékony aminek az oldala szellőzik, valószínű ebben is meleged lesz de a hosszúnadrád muszáj. esetleg ha lábszárvédőben lovagolsz akkor azt nyárra hanyagold és vegyél csak fel egy lovaglóziknit mert azért a chaps is nagyon melegít. szerintem bőrcsizmát felesleges venned heti 1 alaklomra mert azt 15-20k alatt nemigazan találsz, de csinálhatod azt hogy csak a lovaglásra veszed fel a gumicsizmát és előtte utána nyergelésnél pl szellőző sportcipőben vagy. de amúgy engem a csizma sose zavart hogy túl meleg lenne max csak annyi hogy ugye fekete ezért eléggé beszívja a meleget, ja és nadrágból is valami világosat vegyél szürke, bézs hogy ne melegedjen fel annyira.
2022. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11es vagyok, azt elfelejtettem hogy szerintem a túracipők se szellőznek annyira + azok is azért elég vastagak és még sarka sincs(tudom sokan abban lovagolnak) szóval szerintem maradj a sima gumicsizmánál és egy vékony zokni
2022. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálam a "nyári verzió" terepen: Cicanadrág, fürdőruhafelső, tornacipő.:) (+ kockás ing a réten derékra kötve, az erdőben felvéve.) Ez van. Nagyon kényelmes. :)
2022. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12. Én is vettem túracipőt lovagláshoz, és amit én vettem, az szellőzik. A gumicsizmába pedig beleizzadt a lábam, annyira, hogy 3an húzták a csizmát, és még úgy sem jött le. Úgyhogy plusz 2 pont a túracipőnek
2022. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Decathlonban lehet venni direkt nyári lovagló gatyát. Én az egyiket már szerintem 4 éve nyúzom és ahhoz képest szinte semmi baja. Szerintem ez a legjobb, nem meleg, nem izzadok bele, jól tapad, ráadásul nem is drága.


[link]

2022. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

26 éves lovaglós múlttal én bizony a kellően barázdás talpú, de nem túl vastag, azaz nyári túracipőre esküszöm. Ősszel befújom víztaszító spray-el+vastagabb zokni. Ok, én terepre, túrákra megyek, oda meg a kis vékony lovaglócsizma nem tartja kellően a lábat, ha leszállunk és gyaloglás jön. Nekem sportcipőben sem csúszott be sose a lábam a kengyelbe, a talp barázdáin múlik a dolog.

Ellenben lovaglócipőben, amikor új és nem volt még bejáratva, sokszor elvesztettem a kengyelt, mert nem éreztem, és a sáros, télen meg a jeges úton csúszkáltam benne, nagyon kellemetlen volt. Soha többet lovaglócipő, az én céljaimnak nem felel meg.

természetesen mindenki azt hord, amivel nem okoz balesetet, sérülést, és kényelmes neki.

2022. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!