Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardát választanád?

Melyik lovardát választanád?

Figyelt kérdés

1: városi lovarda, legalább 20 lóval, akik szóra mindent megtesznek. Versenylehetőség van, lovasoktató unszimpi, szerintem 10 éve nem ült lovon(durván túlsúlyos). Nem haladtam semmit 1 év alatt, még mindig futószáron mentem. Mikor végre kiengedett szabadon, akkor meg vagy 10 ló ment egymás után. Az első lovas mindent tudott, a többi ló pedig ment az első után. Táborok jók, több turnus is szokott lenni. Terepre nem járunk, de ha mégis, még a haladó lovast is vezetik nagyobbak. A ló, akin ülni szoktam nyergelve vár. Mindig ugyanazok a feladatok, 2000 Ft/fél óra(másodpercre pontosan kimérve)

A lovak nagyjából mindig a pici boxokban vannak



2: falusi ,,lovarda'' kettő lóval. Kevesen járunk oda(4). Versenylehetőség nincs. Itt 2 hónap után szabadon vágtáztam, annyit haladtunk. Oktatót imádom, fiával is jóba vagyunk. Volt olyan, hogy a fiával ott maradtam a házukban, és az oktató csinált nekem ebédet, és nagyon kedves. Néha szigorú, de ettől függetlenül nagyon kedves. Terepre sokszor megyek az oktatómmal, amiket nagyon élvezek. Tábor van, de egy turnus, 4en leszünk. Igazi pálya nincsen, csak az udvaruk, plusz egy beálló a lovaknak. Én szerelhetem fel a lovat, és én is pucolhatom meg. Itt már nincs másodpercre pontosan kimérve az idő, van olyan, hogy 2 órát lovagoltunk 1 óra árából

A lovak az udvaron vannak, esőben bemehetnek a beállóba. Egész nap legelhetnek.....stb



Melyiket választanád?



2022. aug. 8. 16:55
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
100%
2.
2022. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Második lovardát választanám a helyedben.

De ha fontos neked, hogy versenyezhess is, akkor keresned kellene egy harmadik lovardát.

2022. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtetten, hogy az 1ben van körkarám, díjlovas négyzet, 2 homokos pálya, 1 füves pálya, 1 legelő, és egy füves ugrópálya. Valamint 3 lovardaépület. De ez nem annyira lényeges, csak gondoltam leírom
2022. szept. 3. 13:19
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a cél, hogy versenyezz, akkor az első, más ötlet híján.

Ha a lovaglást mint időtöltés szeretnéd, és élvezet a cél, a hobbi, a barátság akkor a második

2022. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!