Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovat miért nem lehet...

A lovat miért nem lehet egyedül tartani? (sokan irják itt a gyk-n is kommentekbe)

Figyelt kérdés
Sokan irják a kérdéseknél "hogy de ugye tudod, hogy egy lovat nem lehet tartani egyedül kell másik ló is mellé" meg hasonlók, de azt nem olvastam, hogy miért. A kérdés adott köszi.
2022. dec. 14. 15:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
18 én a neten azt olvastam, ha biztonságba van lefekszik, mert az álló alvás nem olyan pihentető az inkább szendergés vagy mi. (ugye ha jön a vadállat akkor hamar tudjon futni)
2022. dec. 29. 18:10
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Előbb utóbb le fog feküdni, ha más nem összeesik. Kb. két hétig bírja, de ne ebből indulj ki, ha alapból nyugodt természetű ló, akkor le fog feküdni, ki fogja pihenni magát ahol talál száraz, nyugodt, szélcsendes helyet, de ennek semmi köze az alapkérdéshez, a társaság attól még hiányozhat neki.

Van pár ló ami bírja a teljes magányt, emberből is van ilyen. A nagy különbség hogy az ember tud választani, a ló meg bele kell törődjön abba, ami van.

2022. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%

20!

Ugy értettem, h a 14es válasz az enyém.

2022. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszi :)
2022. dec. 30. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!