Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek lehetne már lovam?

Szerintetek lehetne már lovam?

Figyelt kérdés
Mivel már nagyon régóta szeretnék lovat, viszont tudom, hogy még nem állok rá készen, hogy egyedül tartsam, illetve lovagoljak rajta edző nélkül, így nem tudom, hogy bértartásba lovardába lehetne-e? Természetesen ott edző mellett lovagolnék stb…úgy készen állnék egy lóra? (8-13 éves ló)

máj. 12. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%

"nyílván bőven beszállnék a költségekbe, de nem értem egyik barátnőmnek mindent a szülei fizetnek. Plusz járnék diákmunkára :D"

:DDD Igen, tényleg nevetséges, hogy azt hiszed, némi diákmunka elég lesz ahhoz, hogy "bőven beszállj" a költségekbe! :DDD

Egyébként hogyhogy "plusz"? Még hova járnál a diákmunka mellett, amiből pénz folyna be?

máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Rendben. Én itt befelyeztem.
máj. 17. 20:41
 23/23 A kérdező kommentje:
Befejeztem*
máj. 17. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!