Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gumicsizmában lehet lovagolni?

Gumicsizmában lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy az egyik barátnőmmel el szeretnénk menni lovagolni, az egyik hétvégén. Van lovaglónadrágom, kobakom is, de a lábszárvédőmet kinőttem, de nem akarunk újat venni, mert nem lovagolok olyan gyakran. Viszont van gumicsizmám, és azt szeretném megtudni, hogy alkalmas-e lovaglásra??
2011. jan. 25. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze alapszinten jó, de sok edző nem szereti.
2011. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem ha csizma nélkül lovagolnak rajtam
2011. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

viccnek tűnik, de igaz!!!! gumicsizmában egy világhírű karmester is dirigálhat, de, hogy itthon maradjunk egy igen jó nevű metereológusunk is jósolt már gumicsizmában.

persze, mindkettőt csak derékig mutatták, de később a fotók bizonyították, és nem is tagadták.

bocs, hogy eltértem az eredeti kérdéstől,de valahogy kényszert éreztem, hogy leírhassam:)))

2011. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Persze, amiben neked kényelmes!
2011. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első lovagló csizmám gumiból volt.

Ha neked kényelmes akkor miért ne lehetne benne lovagolni.

Persze hogy alkalmas.

2011. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gumicsizma, mert van lovaglócsizma gumiból, annak olyan a kialakítás, hogy keskeny az orra, végül is a bőr lovaglócsizma utánzata.

A rendes gumicsizmának viszont szélesebb az orra, emiatt nagyobb a lehetőség egy esetleges fennakadásra. szóval számomra az totál alkalmatlan erre, kivéve ha pl kengyel nélkül vagy szőrén lovagolsz, mert akkor tök mindegy mi van a lábadon.

Sokan úgy lovagolnak, hogy húznak egy keskenyebb orrú sarkas bakancsot (vagy lovaglócipőt) és hozzá hosszú szárú vastag sízoknit.

2011. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, ha kényelmes, akkor nyugodtan.
2011. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 marcipanfelho ***** válasza:
a lényeg h legyen sarka :D
2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehet de télen meg nyáron nem praktikus mert télen ugy lefagy benne a lában mint életedben még soha ismerősőm kórházba került emiatt..:S

NyároN:MEGSÜLSZ BENNE:D

2011. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Milyen gumicsizmád van? Ilyen divat, amit mostanában húznak az emberek? Az, a talpa és a széles orra miatt alkalmatlan a lovaglásra. Mellesleg nekem bélelt bakancsban 2 vastagzoknival is fagy a lábam 0 fok alatt, hát még gumicsizmában.
2011. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!