Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy oldjam meg? 12/L

Hogy oldjam meg? 12/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én nagyon szeretnék járni lovagolni.De most nagyon rosszul állunk anyagilag.Naponta kapok 400 forintot de ezen kell megvennem az egész napi kaját reggel fél 7 től délután fél 5 ig.És nem ebédelek a suliban...Hosszú lenne leírni miért.ÉS hogy kellene megoldanom az hogy eltudjak járni hetente 1x lovagolni?1 alkalom 1300ft.És nekem ez a lovaglás nagyon fontos lenne...
2011. febr. 19. 20:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"megnézném én, hogy ti megennétek-e az egy hetes, vagy 4-5napos kenyeret, már nem azért...."



HA már igy állunk mi megesszük a többnapos kenyeret...Már nemazért...

2011. febr. 19. 21:24
 12/26 anonim ***** válasza:

Én évek óta csak 3-4 napos kenyeret veszek, úgy negyed annyiba kerül, és finom!!!

Kicsi lány, nagyon sajnállak, mert én is így voltam, a mai napig nem ültem lovon, pedig nagy vágyam. Remélem, eljön még a mi időnk :)

2011. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

En is akartam sok mindent, de nem lett belole semmi. En 7.30-2 vagy 3-ig voltam, de nem szoktam enni, de csak azert mert nem tudtam. Szoval az 0 ft es meg ugy sem jutott arra amit hetente egyszer akartam.


Nem tudok mit tanacsolni ehhez. Ha nincs ra penz akkor nincs. :S

2011. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszerüüü.:):) Odamész elmeséled, és megmondod a tulajnak vagy aki ott dolgozik, hogy takaritasz etetsz, itatazs akármi és cserébe hadd lovagolhass.:D ennyi. én is így jártam lovagolni sokáig, igaz nem azért mert nem volt rá pénzünk, hanem azért mert imádok a lovakk örül lenni és így jó is volt.:D
2011. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szülinapodra kérhetnél pénz v. névnapodra.Esetleg húsvétra.

de szerintem az első megoldás a legjobb.

2011. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra hogy besegítek és akkor hátha ingyen tudok lovagolni...De én nem értek hozzá.Ki kellene tanulnom...Én amúgy tudok lovagolni meg minden de a lóápoláshoz meg a takarításhoz nem értek...De én is szívesen csinálnám.
2011. febr. 20. 12:14
 17/26 anonim ***** válasza:
na figyi, ez egyszerű :) megnézed a lovasokat, hogyan csutakolják le a lovaikat, tehát hogyan foglalkoznak a lovakkal. vagy, megkérdezed az oktatódat, és hidd el, nem nehéz :) kicsit időigényes, az igaz. de hamar bele lehet jönni, főleg, ha szeretsz a lovak társaságában lenni. mellesleg van időd a lovakkal való foglalkozásra(most nem a lovaglásra gondolok)? és milyen messze laksz a lovardától? mert ha romlik a tanulmányi átlagod, szerintem az sem lesz valami hű de jó dolog...:/ de mondjuk ezt én sem értem teljesen, hogy ha otthonról viszed a teát, és csak zsemlét és parizert veszel, akkor biztos maradna egy kis pénzed..:) bár nem értek egyet a többiekkel ez hosszú távon eléggé egyhangú étkezéshez vezethet.. és a többnapos kenyeret igenis meg lehet enni. pl berakod a kenyérpirítóba, és máris kész a fincsi pirítós :D szóval azt is megpróbálhatnád, hogy egyik héten dolgozol a lovardában, a másik hétre pedig gyűjtesz pénzt (mármint amíg dolgoztál előző héten addig csak kaját veszel, és így 2 hét spórolásából csak összejön 1300 Ft ;)) azt mondjuk nem értem, hogy te most ezt titokban akarod csinálni, vagy tudnának róla a szüleid? :O mert mindenképp alá kell írniuk egy nyilatkozatot... na remélem segíthettem :) 14/L
2011. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A házunktól nagyon messze van a lovarda!De viszont a sulitól kb 1-2 km-re.Én arra gondoltam hogy a suli után mennék el oda bringával!:) ÉS TERMÉSZETESEN TUDJÁK ANYUÉK...:)
2011. febr. 20. 13:28
 19/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

ja értem... akkor szorítok, hogy eltudj járni :) nekem is mindig nagy álmom volt a lovaglás, és én is hasonló helyzetben voltam. én csak 1500 Ft zsebpénzt kapok havonta. Nem is a pénz volt a fő problémájuk a szüleimnek, hanem a hátam, hogy állítólag gerincferdülésem van, és nem javasolt a lovaglás. Szóval elkezdtem gyűjteni a pénzt, és szülinapomkor megkértem anyuékat, hogy most már tényleg szeretnék lovagolni, ezt kérem szülimre. ha kell nem is kell fizetniük egy ideig, amíg van pénzem (XD). Csak annyit kértem, hogy megengedjék. És végülis ez 3 éve történt, azóta lovagolok :) Nem túl intenzíven, időjárásfüggő, de általában heti 2x. Nyáron többször, de gyakran segítek a lovardamunkában is olyankor. Sajnos télen volt egy kis kihagyás, de most már jön a jóidő :)

2011. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok... 1 alkalom 1300 ft? Leírnád a címét? Egyébként vásárolj olcsó dolgokat, reggeli pl. alma+vajas kifli, ebéd pl. saláta+valamilyen főzelék, és a vacsorádat akkor gondolom szüleid készítik. Így naponta biztos félre tudsz tenni 100ft-ot legalább, hiszen én is egy főzeléket ha főzök, az másfél hétre elég lesz. a saláta alma és kifli meg olcsó. Remélem tudtam segíteni! :)

13/L

2011. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!